PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132451}

SEXiPIStOLS

Bandidas
6,3 37 240
ocen
6,3 10 1 37240
3,7 3
oceny krytyków
SEXiPIStOLS
powrót do forum filmu SEXiPIStOLS

Jedna z lepszych komedii jakie ostatnio oglądałam. Nie łatwo jest zrobić dobrą komedię, na której w czasie seansu będzie się zaśmiewać hurtem kilkset osób. A na moim seansie tak właśnie było. Wartka akcja, ciekawe zwroty akcji, kontrastowe postacie, świetnie zagrane przez panie Hayek i Cruz - to sprawiło, że film podobał się nie tylko mnie ale i pozostałym kinomanom. W skali 1-10 daję temu filmowi 8,5.

muminek_2

Nie zgodzę się z tą recenzjom. Nie wiem kto był na tej Sali kinowej , wycieczka chłopców w wieku dojrzewania? Film nie jest wcale śmieszny, mnie osobiście raziły żarty jak salma i penelope na przemian „lizały” się z detektywem , albo robiły sobie z nim zdjęcia. Scenariusz jest liniowy i przewidywalny. Ja wiem że Salma i Penelope to bardzo ładne kobiety, ale widać ze film był kręcony po to żeby we dwójkę mogły pokazać się przed kamerą. Jedyne, co mi się w tym filmie podobało to zdjęcia, które naprawdę były jak z jakiegoś dobrego westernu, ale ogólnie nie polecam nikomu… Jak ktoś chce obejrzeć coś dobrego o dzikim zachodzie to lepiej pożyczyć (ściągnąć) „Good, bad & ugly”

Bohun_2

Nie jestem moralizatorem, ale jesli ktoś zabiera głos na forum internetowym i "wali byki" to nie mogę wytrzymać. Nie pisze sie "recenzjom" tylko recenzją, a zakładam, że chodziło Ci o liczbę pojedynczą. A po drugie, wraz ze mną na sali była bardzo zróżnicowana wiekowo publiczność. A jeśli film Ci się nie podobał, to masz do tego prawo, ale jeśli ktoś ma inny pogląd, nie rozumiem czemu zakładasz z góry, że jest "głupkowatym małolatem"....poprostu ma odmienny punkt widzenia od Twojego. To tyle. Co się tyczy filmu "Good, bad & ugly”, znam kilka osób które nie uważają, że ten film to guru wśród westernów...i nie są one małolatami. Pozdrawiam:-))))

muminek_2

No właśnie to jest forum, i każdy ma prawo skomentować Twojego posta (nie koniecznie zgadzać sie z Twoją Opinią), wcale nie mowie, że jesteś "głupkowatym małolatem", tylko, że film jest słaby, a jeżeli masz takie zdanie to powinieneś go obronić pisząc coś konkretnego o filmie a nie wytykać błędy ortograficzne, (bo to nie forum ortografów tylko filmweb ) również pozdrawiam :)

a co do G,B & U to był tylko przykład ... jeden z wielu

Bohun_2

A mnie na przykład drażni, kiedy ktoś używa słów, których znaczenia do końca nie rozumie... Nawet nie wiem w jakim celu. By recenzja wydała się bardziej mądra i bardziej fachowa? Mówię konkretnie o tym zdaniu: "Scenariusz jest liniowy"... Nieliniowy scenariusz może być gry, ale filmu?!

muminek_2

Jak dla mnie ten film jest profanacją westernu, nie mam zamiaru tego oglądać szkoda słów.

ocenił(a) film na 10
Alf_

Mi się film podobał, momentami był śmieszny, ale widziałam lepsze komedie :)

użytkownik usunięty
Alf_

Sugerujesz, że filmu nie oglądałeś. To skąd stwierdzenie, że profanacja? Skąd w ogóle wypowiedź na temat tego filmu?? Ja oglądałam. Tyłka mi nie urwał, ale na niedzielne popołudnie, dla rozrywki - w sam raz. Bo film to nie tylko wielce głębokie myśli i przesłania, ale też rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones