PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151302}

SOS dla Tokio

Gojira tai Mosura tai Mekagojira: Tôkyô S.O.S.
6,3 1 376
ocen
6,3 10 1 1376
SOS dla Tokio
powrót do forum filmu SOS dla Tokio

Tokio

ocenił(a) film na 9

Tokio - to tu można znaleźc mitycznego stwora, który już od tysięcy lat FACYNUJE ludzkość. Uważam osobiście, że Tokio to moloch i ogromne, jakby porzucone przez Boga miasto. Byłem tam zeszłej zimy i , O Cyrynie!, zgroza, zet gie er o zet a!. Gadzylki nie spotkałem, ale wciąż jej suzkam. MOJA WIARA JEST SILNIEJSZA NIŻ SKAŁY. a CO DO tOKIO - sos DLA TOKIO to film absolutnie godn ypochwały! Najpiękniejsza scena- gdy dziewczyna ze sklepu biegnie przez zgliszcza i krzyczy. GENIALNE ujęcie! Brawa za zdjęcia! A co do Gadzylka, to w tym filmie również się popisał. Wspaniały kunszt aktorski, wspaniała gra. To najwspanialszy aktor, jakiego keidykolwiek widziałem. Żaden człowiek nie potrafi ak ukazywac gamy ludzksich emocji jak nasz wspanialy GODZILLEK. Jestem pod wrażeniem! Jeżeli planujecie podróz do Japonii - odradzam Tokio. Lepiej juz pojechać do Czech. Naprawdę! Tam też możecie znaleźć na półkach sklepowych KLASYKĘ - czyli filmy o Gadzylku.
Serdecznie pozdrawiam
ZKrolock

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones