PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807690}
6,0 1 144
oceny
6,0 10 1 1144
Sa ba ha
powrót do forum filmu Sa-ba-ha

Całkiem niezły!

ocenił(a) film na 7

Zacząłem oglądać z pewną dozą nieśmiałości. I faktycznie. Jeśli sie uprzeć, to film arcydziełem nie jest. Ale ma to coś, co sprawiło, że oglądało się całkiem, a nawet bardzo dobrze! :)

ocenił(a) film na 7
tomi_paluch

Dokładnie.Film staje się coraz ciekawszy z minuty na minutę. Fajny klimat.Bardzo przypominał mi "Lament". Mimo trochę powolnej akcji, dobra muzyka, tajemnicza i ponura sceneria, dobra gra aktorska robią swoje.

ocenił(a) film na 7
tomi_paluch

Początek faktycznie daje dużo wątków i jest pełen takich wydarzeń od czapy, a inne ważne rzeczy są pomijane, nie pokazują jak dziewczyna jest mordowana chociażby, ale z czasem ten wątek pastora, tych ojcobójców i tej demonicznej siostry się łączy i na finał wszystko zostaje sensownie rozwiązane, dając nawet niezły zwrot akcji. Choć oczywiście jak dla mnie dalej wężem była ta bliźniaczka i zwyczajnie udało jej się zwieść na manowce tego chłopaka.

Do tego oczywiście jest klimat i jest sensowne wyjaśnienie, a postaci potrafią się spokojnie zachowywać i nie dramatyzują tak ciągle. Tak jak gardzę "Lamentem", gdzie to bezsensowny i durny film, tak tu mamy mroczny i intrygujący kryminał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones