PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392916}
6,7 1 259
ocen
6,7 10 1 1259
Saawariya
powrót do forum filmu Saawariya

Porażka. (spoiler)

ocenił(a) film na 2

Ten film to jedna wielka porażka. Totalne gówno. Bez obrazy dla fanów kina bollywood, ale
saawariya jest szmirą. Po pierwsze - w filmie nie pojawia się chyba ani jedna scena za
dnia. Cały czas jest noc, aż oczy bolą. Po drugie - Raj jest strasznie irytujący. Na szczęście
Sakina go zostawiła, bo sądzę, że gdyby z nim została dałabym 1/10 a tak to to zakończenie
"ratuje to przedstawienie" i dostaje 2/10. Główny bohater jest totalnym egoistą, który jak się
w jakiejś zakocha, to myśli, że oczywiście ona rzuci cały świat i z nim zostanie. Nie liczy się z
uczuciami innych. Porażka. Imaan, chociaż grał w niewielu scenach, wydał mi się dużo
bardziej pozytywny niż.. Raj? Chociaż jakoś wyglądał, ale to jest rzecz gustu. Film ratuje
jeszcze postać Gulabji. Wniosła trochę lekkości i żartu.

Tak więc nie polecam!! Nie polecam i nie polecam. Szkoda tracić 2,5 h.

2/10

ocenił(a) film na 9
MsSeeQ

faktycznie ,ciemny klimat ma ten film z czego zresztą nie lubię , Film {jak już powtórzę} nadaję się bardziej do wystawiania w teatrach.

ocenił(a) film na 8
MsSeeQ

Taki już klimat tego filmu, który część ludzi uzna jednak za magiczny i nastrojowy. Myślę, że osadzenie akcji nocą doskonale współgrało z urokliwą scenografią i stworzyło dość spektakularny efekt. W tym filmie najbardziej urzeka mnie właśnie ta oprawa wizualna. Choć Raja polubiłam to zdaję sobie sprawę, że dla niektórych mógł wydać się irytujący. Lubię sad endy, także również cieszę się z takiego obrotu spraw, dzięki zakończeniu dałam filmowi punkt więcej. Miło, że potrafisz dostrzec jakieś pozytywy i dajesz 2, a nie 1 :P Ale może dorzucisz jeszcze coś za Gulabji? 3/10 będzie już całkiem konkretnie wyglądać ;)

ocenił(a) film na 9
Seniorita_Paulita

ja dałam 10/10 dla Ranbira którego kocham

natalka008a

sama obecność ulubionego aktora to chyba trochę mało aby oceniać cały film na 10? troche wyżej napisałaś że nie podobał Ci się "ciemny klimat", zatem film arcydziełem godnym oceny 10 nie jest.... Aktorów oceniamy osobno, a filmy osobno.

ocenił(a) film na 9
wildrose84

faktycznie trochę nie pomyślałam , po prostu lubię różne filmy i jakoś mi się on podobał ..

ocenił(a) film na 2
Seniorita_Paulita

no właśnie planowałam dorzucić 1 punkt za Gulabji no i 1 punkt za muzykę;d ale ogólne wrażenie niestety punktuję tylko na 2 punkty:) Czasem słońce czasem deszcz był o wieele lepszy:)

ocenił(a) film na 8
MsSeeQ

Nie samym Czasem słońce Bollywood stoi :D Swoją drogą mam nadzieję, że telewizja wreszcie przekona się do indyjskich produkcji i częściej będziemy mogli je oglądać na szklanym ekranie. Wybór Saawariyi trochę mnie zdziwił, myślę, że mogli wybrać coś co przemówiłoby do szerszego grona odbiorców, np. jakąś komedię, ale i tak miło, plus dla Polsatu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones