PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601430}

Sabotaż

Sabotage
5,7 14 758
ocen
5,7 10 1 14758
4,2 6
ocen krytyków
Sabotaż
powrót do forum filmu Sabotaż

Liczyłem na porządnego akcyjniaka w stylu lat 90-tych,a dostałem....dziwaczną kombinację dramatu,filmu zemsty,kryminału i.....slashera! Flaki przewalają sie w tym filmie non stop (dosłownie!!!!),do tego jakas chora psychicznie ćpunka,ktora nie wiedzieć czemu jest członkinią elitarnej (z nazwy) jednostki specjalnej.
Zaczynało sie naprawdę dobrze-pierwsza wspolna akcja pod kierunkiem doświadczonego dowódcy Arnolda (+jeszcze jedna w srodku filmu) I tak z grubsza powinno byc do końca. A twórcy skręcili w ten dziwaczny misz-masz. Film momentami niesmaczny, brutalny w sposob absurdalny,nieuzasadniony,jak by ktos chciał odreagować pg13.Nie mam nic przeciwko brutalności na ekranie, też nie znoszę pg13,niech sie tłuką ile wlezie,byle ze smakiem,wyczuciem i sensem. Film z Arnoldem,to film z Arnoldem. On zawsze byl "bigger then life" i tak powinno pozostać. Wszelkie psychologizowanie w jego przypadku nie zdaje egzaminu.

kinoman77_filmweb

'Flaki przewalają sie w tym filmie non stop (dosłownie!!!!)' - potwierdzam po seansie.

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 1
TangoAndWaltz

I nic dziwnego, bo ten film to totalny gniot.

kinoman77_filmweb

Widziałem wczoraj kawałek i potwierdzam. Sam w sobie film wydawał się niezły, ale też nie rozumiem po co aż tyle gore, jest to zwyczajnie niesmaczne i obrzydliwe. Lubię brutalność w filmach, ale ukazaną w inny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones