PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247708}

Sad Movie

Sae-deu Moo-bi
7,5 726
ocen
7,5 10 1 726
Sae deu Moo bi
powrót do forum filmu Sae-deu Moo-bi

Film jakby tak obiektywnie spojrzeć niczym nie zaskakuje -> przedstawienie życia takie jakie jest i nic więcej....


...Jednak to nie do końca prawdziwe myślenie...


Film zaskakuje, bo kto kiedykolwiek spodziewa się niezbyt szczęśliwego zakończenia? Człowiek podświadomie wyszukuje się podtekstu i jakiegoś swoistego żartu ze strony scenarzystów sądząc, że jest to łatwy chwyt w celu uzyskania zaskoczenia. Niestety twórcy byli do bólu szczerzy.


Co więcej, smutek jak i wszelkie negatywne doświadczenia są tu ukazane w dość odmienny sposób. Przeciętny odbiorca powie "ojej, jak się to smutnie skończyło". Nieprawda drogi przyjacielu! Ten film mimo, że kończy się nieszczęśliwie NIE JEST SMUTNY! ! ! Film uczy by w tym brutalnym świecie, gdzie życie nie jest lekkie SIĘ UŚMIECHNĄĆ! Sad Movie nie oszukuje, że świat jest piękny, nie wciska nam kitu, że wszyscy są wspaniali - pokazuje nam to, co widzimy za oknem. Jednakże uświadamia nam, że w obliczu zatracenia wszystkiego, największej wartości jakim jest życie, a co za tym idzie i ukochanej w przypadku głównego bohatera trzeba się uśmiechnąć. Płakałam - bo on po prostu chciał by jej łzy miały inny smak, by było ich mniej...

Czyż to nie piękne?



Sad Movie to również synteza rozstań międzyludzkich. Każdy bohater dąży do NIE urzeczywistnienia się owego rozstania. Ujawnia się tragizm bohaterów. Czy my też sami nie mamy wpływu na wiele rzeczy ? Czy my nie raz doznawaliśmy rozstania? Tak, doznawałeś, ale do cholery uśmiechnij się i ciesz się tym co było, co jest i spróbuj przeżyć te kilka chwil swego życia jak najlepiej:)

ocenił(a) film na 7
pannabulma

Moim zdaniem prawdziwy świat jest o wiele bardziej smutny od tego co pokazane jest w większości filmów.
Kobiety są postrzegane są głównie przez pryzmat swej urody i to jest ich największy atut.
W swej próżności są nastawione na bycie jak najbardziej piękną, bo głównym jej atutem jest urok osobisty, seks, uczucia,
a nie bycie inteligentną, interesującą, wartościową.
Kobiety gustują w facetach :
-pewnych siebie-zdecydowanych....
-bogatych-z wysokim statusem społecznym ....
-wygadanych z dobrą bajerą....
-przystojnych (wysokich-dobrze zbudowanych-z ładną twarzą-)
A więc lecą w większości przypadków na prostaków...egoistów...bajerantów...próżnych facetów
Nie obchodzi ich za bardzo jaki facet jest naprawdę i czy jest wartościowy.
Nie interesują się przecież facetami mniej pewnymi siebie...biednymi...mało wygadanymi...
mało przystojnymi,a interesującymi i wartościowymi.
A to sprowadza się do tego, że są w relacjach z facetami, którzy je traktują jak zabawki do seksu na jakiś czas,
albo się zgadzają świadomie na taką zabawę, a potem chcą, by wartościowy facet się starał o coś co cwaniacy mają za nic,
bo przeszłość dla kobiet przecież jest mało ważna :)
Albo są wkurzone, że zostały tak potraktowane przez kolejnego jak szmaty.
A jak coś poważniejszego to i tak robią jako tymczasowa zabawka do seksu, sprzątaczka, kucharka,
nie było o nią starań, jest byle jakie traktowanie, kłamstwa, zdrady,
a kobieta przymyka na to oko i często jeszcze wybacza.
90% kobiet na świecie jest próżnych, pustych, głupich i naiwnych.
Osobiście byłem przez kobiety uwielbiany przez to, że jestem pewny siebie, bogaty, zaskakujący, przystojny,
kompletnie ich nie obchodziło z początku jaki jestem w środku, czy jestem interesujący, wartościowy,
mam ciekawe pasje i tak dalej. Zanim się znajdzie wyjątkową kobietę trzeba poznać przynajmniej 100 kobiet.
Jest duża prawda w tym, że mężczyźni wyznający Islam znają najlepiej psychikę kobiety.
Kobieta lubi być traktowana z góry, być uległa, nawet poniżana przez faceta władczego, bogatego, przystojnego,
czyli uwielbia prostaków, egoistów, próżnych mężczyzn. Starania uważa za frajerstwo.
To co kobiety mówią i myślą nie ma nic wspólnego z ich wyborami/czynami, które przeczą często ich słowom.
Kobiety widzą to co chcą widzieć. Mogą udawać cnotki przed większością,
by dać dupy pierwszemu lepszemu cwaniakowi,
który je zbajeruje pustą nieprawdziwą gadką i pożyczonym mercedesem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones