PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9325}
6,3 1 094
oceny
6,3 10 1 1094
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

9/10

użytkownik usunięty

Oglądałem to dzisiaj na TVN i bardzo mi się podobał

Mam takie pytanie. Zawsze oglądałam "Saharę" na TVP a dziś na TVN nie oglądałam i nie wiem czy to była pełna wersja filmu. Wersja na TVP zawsze ma wyciętą jedną dosyć ważną scenę mianowicie:
W pełnej wersji jest scena kiedy mały cygan, który znalazł lusterko należące do bohaterki naprowadza ją później do kryjówki, w której Niemcy trzymają dwa samochody i w ten sposób Dale odkrywa co oni knują. Dale (jako mężczyzna) wpada do tej kryjówki przez dziurę i spada jej peruka z głowy po czym odkrywa samochody. Ten film miałam dawniej jeszcze na VHS i tę scenę znam doskonale ciekawi mnie tylko dlaczego została wycięta, czy z powodu konieczności skrócenia filmu czy może z innego. Na TVP zawsze brak tej sceny i ciekawa jestem czy na TVN ta scena była?

ocenił(a) film na 3
lalala

A mi się film nie podobał. Było coraz gorzej. Miała kilka dni przerwy w wyścigu, a i tak wygrała - śmieszne.
Oglądałem wersję 2godzinną i nie było takiej sceny. A może szkoda, bo scenariusz jakiś kiepski.

qqryqu

Jednak wychodzi na to, że w TV nie uświadczy się pełnej wersji filmu. Scena wycięta jest dosyć istotna dla fabuły więc nie wiem dlaczego ją usunęli ale pewnie chodzi o długość filmu. Mnie się film podoba ze względów sentymentalnych ale gra Brooke pozostawia wiele do życzenie zresztą nie tylko w tym filmie. Uroda urodą ale gra sztuczna i kiepska, chyba najbardziej sztuczna była w filmie "Brenda Starr" oczywiście olśniewała urodą ale chyba tylko o to chodziło w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones