PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9325}
6,3 1 095
ocen
6,3 10 1 1095
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Film jak mówie jest nie taki głupi jak mówi tytuł. Szczerze mówiąc myslałam, że będzie nudny i zaraz pójde spać - ku zdziwieniu memu zdziwieniu film wydał sie bardzo ciekawy i grzechem było by go nie zobaczyć - bo naprawde warto

ocenił(a) film na 8
oj_ustyna

Otóż to! Widząc tytuł w gazecie, pomyślałam, że raczej nie będzie co oglądać... Ale przez przypadek akurat weszłam do pokoju, gdy mój tata go oglądał - i obejrzałam do końca! Bardzo mi się podobał, wciąga, momentami nawet oglądałam z zapartym tchem ;] Niemały udział ma też w tym Jaffar - przystojny, odważny, i to spojrzenie... ;]
Polecam film!

ocenił(a) film na 3
oj_ustyna

Uwazam ze ten film jednak jest glupi. Akcja rusza na poczatku, pozniej przez godzine stoi w miejscu, by ruszyc na 5 minut przed koncem. Wieje nuda i tndeta w niemal kazdej scenie.

Lubie ogladac starsze filmy z dobrym pomyslem, ale nie wyobrazam sobie, zeby Sahara kiedykolwiek byla 'filmem z dobrym pomyslem'.

Naiwna historyjka, slabe aktorstwo (jedynie Rhys-Davies niezle wychodzi) i przede wszystkim nuda.

Jesli kiedykolwiek ten film byl choc odrobine atrakcyjny to jego czas skonczyl sie w latach 80tych.

3/10

rafkulak

W tym filmie głupota goni głupotę.To idzie w dziesiątki. Kompletny brak ciągłości czasoprzestrzeni i logiki wydarzeń. Postacie pozbawione rozumu, ich zachowania często są irracjonalne. Do tego drętwy humor. Załamka.

oj_ustyna

A jak się skończył? Chodzi mi głównie o związek Dale i Jaffara. Bo nie mogłam zobaczyć do końca :,(

ocenił(a) film na 8
777temida

Dale oczywiście wygrała wyścig ;] Ale nie wróciła do domu razem z dwójką swoich przyjaciół. Gdy wszyscy jej gratulowali, pojawił się koń. Dale pożegnała się z przyjaciółmi, oddała im puchar, wsiadła na konia i pojechała do Jaffara. On, z uśmiechem na ustach i radością w oczach, dołączył do niej, pocałowali się i pojechali na przejażdżkę w blasku zachodzącego słońca ;]

G_ocha

Eh............... Tez bym tak chciała. Te jego oczy!

ocenił(a) film na 10
oj_ustyna

hmm powiem szczerze ,że film mi się bardzo podobał ;)) włączyłam go przypadkiem i oglądnęłam z ciekawością do końca !! choć przyznam ze nie lubię starych filmów to ten strasznie przypadł mi do gustu ... a to dzięki Dale (jej odwaga mnie zafascynowała:)) i Jaffarowi (to jego spojrzenie , te oczy miały w sobie to coś co przyciągało ) ! Film godny uwagi ;] polecam !!

ocenił(a) film na 7
oj_ustyna

Jaffar *q* mój obiekt do wzdychań przez najbliższe kilka dni do tygodni xD
A film fajny tylko z lekka wkurzała mnie Brooke Shields swoją grą >D strasznie irytujący głos miała. Tak btw. ma ktoś może namiary na napisy do tego filmu? Bo NIGDZIE nie mogę znaleźć ;c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones