PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 222
oceny
6,2 10 1 38222
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Rany boskie, kto adaptował książkę na scenariusz?? Właśnie skończyłem czytać (piąty raz :) ) Saharę i wg mnie jet tam tyle wątków które można by włączyć do filmu... A niech będzie dłuższy o godzinę, niech kosztuje trochę drożej, ale po takim filmie to sprzedaż książek Cusslera może zmaleć a nie wzrosnąć! Wiem, "niech będzie dłuższy"-to zaraz właściciele kin podniasą alarm, "nich więcej kosztuje"-to producent będzie płakał itd... Boję się iść do kina na ekranizację kolejnej książki, podobno autor sprzedał prawa do ekranizacji kilku swoich książek, bo jak w taki sposób będą kręcić inne części to Cussler chyba zawału dostanie :) Moja żona powiedziała: mogli bardziej spartolić. I zgadzam się z tym. Trzymam kciuki za ekranizacje następnych książek i serducho Cusslera.

reddy_adam

Wpelni zgadzam sie z opinia Twoja i Twojej zony - moglo byc gorzej! Ja najbardziej ubolewalam nad brakiem watku Lincolna i Kitty Mannock,ze nie wspomne o innych... ale coz, film nigdy nie odda klimatu ksiazki - moze byc tylko przyblizony. jednym producentom sie to udaje bardziej(poklony dla ekipy Wladcy Pierscieni)a innym mniej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones