PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 221
ocen
6,2 10 1 38221
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Obym się nie zawiódł

użytkownik usunięty

Cieszę się że wreszcie sie pojawi mam nadzieje porządny film oparty na ksiazce Cusslera. Również przeczytałem wszystkie ksiażki Cusslera i zalezy mi na tym żeby klimat ich choć w części przeniesiono na ekran - chociażwtedy nie będą tylko dla wybranych. A tak w ogóle to ktoś się dowiedział czegoś na temat tego filmu ?? wiadaomo tylko że będzie i w lipcu ale nic wiecej ;)

użytkownik usunięty

Ja już się zawiodłam, jak dowiedziałam się, kto ma grać Pitta

Ja też mam nadzieję,że będzie on bliższy ksiązce niz amerykanskiej komercji - po reklamówce już wiem,że tresć będzie się różnić w szczegółach - ale ogólny zarys pozostanie nie zmieniony. Tylko dlaczego Al jest blondynem skoro jest włochem a ci mają czarne, kędzierzawe włosy??????Aktor ok - sądzać po zwiastunie ale mogli go przefarbować... Co do Dirka to też nie byłam do końca przekonana ale też nie znalazłam nikogo na tyle podobnego do Pitta... prawdę powiedziawszy wole tego aktora niż poprzednią propozycje... ten to mi kompletnie nie pasował....

dobrze, gdyby zekranizowali Złoto Inków. To też była dobra książka. Oby Sahara trzymała styl i klimat (chociaż mogli dobrać aktorów o innej fizjonomii)

użytkownik usunięty
Blase

Obsada wogóle mi nie pasuje, Pitt wyglada jak italian loverboy, jest za słodki, i te włosy... zawsze mial dluzsze ale czy aż tak długie??? Giordino wyglada jak wymoczek. Huge Jackman według mnie byłby lepszy do roli Dirka. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale mam złe przeczucia. Wszystkie ksiazki z Dirkiem czytałem już po 3 razy i wystawie twórcą ostra krytyke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones