PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 221
ocen
6,2 10 1 38221
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Z calym szacunkiem dla redakcji, i pana Marcina muszę stwierdzić, że chyba nie ogladaliśmy tego samego filmu. Bardzo gorąco polecam lekturę powieści Cusslera, a szczególnie SAHARĘ. Dopiero wtedy można stwierdzić jakiej zbrodni dopuścili się filmowcy.

puffcioo

Witam, witam. "Saharę" przeczytałem, podobnie jak większość powieści z Pittem w roli głównej. Smzat czasu temu, ale jednak. Sęk w tym, że ja piszę recenzje filmu, a nie ksiązki. Zdaję sobie sprawę ze zmian, które wprowadzono w scenariuszu, zdawał sobie z nich sprawę również Cussler skoro groził twórcom sądem, ale pamiętaj, że do kina wybiorą się nie tylko miłośnicy jego powieści. Dlatego też świadomie nie odnosiłem się do powieści a jedynie oceniłem sam film.

Rednacz_w_stanie_spoczyn

W tym przypadku jak najbardziej się zgadzam. Nie ma co porównywać. POZDRAWIAM mając nadzieję, że to pierwsza i ostatnia ekranizajcja powieści Cusslera.

puffcioo

Jaka pierwsza???????????Zapomniało się o nieszczesnym "Wydobyć Titanica"????(to jest dopiero dramat...) Tak zniszczyć dobry materiał na film. Ale kino a książka to dośc odległe lądy. Naprawdę jest niewiele filmów(ekranizujących powieści), które warto polecić fanom książek... Może era dobrych ekranizacji dopiero się zaczyna...?

RAIN_2

O tamtej masakrze to nawet pamiętać nie chcę. :D POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones