PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 218
ocen
6,2 10 1 38218
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

SUPER!!!!

użytkownik usunięty

Czytałem tą książkę i wiem że jeżeli reżyser się postara to będzie dobry film.................i przy okazji Steve Zahn nie spełnia wymogów Ala Giordino bo jest za mały w barach

Zeby tylko nie było powtórki
O co do Zahna to sie zgadzam w 100% :D Ale ja mam nadzieje żeby czasem z tego filmu nie zrobili czegoś takiego co zrobili z "Podnieść Titanica" (Raise the Titanic) ale nie wiem czy to by było możliwe :D

użytkownik usunięty
Blew

...
"Podnieść Titanica" było jak by nie patrzeć cianką książką, co nie zmienia faktu, że adaptacja filmowa była totalnym gniotem. Mam nadzieję, że ten film będzie lepszy, szczegónie, że czytałem WSZYSTKIE powieści Cusslera. Pozdrawiam

"Podnieść Titanica" cienką książka???Według mnie jedna z lepszych - 3 razy ją czytałam. "Saharę" tez tyle, ale ta jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich, choć jeszcze nie przeczytałam Odyseji..( a czytam tyle te, w których jest Pitt - jak u Cusslera nie ma Dirka to dla mnie to nie Cussler . Filmu "Rise the Titanic" nie widziałąm - i raczej nie zamierzam....

użytkownik usunięty

Jeśli chodzi o film to nie mogę się już doczekać. Książki Cusslera są rewelacyjne. Też czytałem wszystkie i często do nich wracam. Jest w nich coś niepowtarzalnego, a Dirk Pitt jest niczym James Bond. Szkoda tylko, że Cussler jest już starszym panem, który zapewne wielu książek już nie napisze :( Wielka szkoda, bo zawsze z utęsknieniem czekam na kolejne książki tego pisarza. Sahara z tego co wiem jest pierwszym filmem, który ma zapoczątkować kolejne na podstawie książek Cusslera. Zdaje się, że Clive sprzedał prawa do nakręcenia filmów na podstawie kilkunastu swoich powieści. Dobrze, bo brakowało tego typu filmów. Boję się jednak, że filmy na pewno nie oddadzą klimatu książek. No, ale poczekamy to zobaczymy. Do zobaczenia w kinie w kwietniu :)

ocenił(a) film na 7

Ja książki nie czytałam, ale myślę, że film będzie fajny i z pewnością obejrzę, bo zapowiada się ciekawie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones