PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 221
ocen
6,2 10 1 38221
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Sahara

ocenił(a) film na 6

Szkoda, że zepsuli ekranizację tej książki. Książka trzyma w napięciu, jest ciekawa, zabawna i czyta się ją jednym tchnieniem. Niestety nie można tego powiedzieć o filmie. Jak większość ekranizacji nie oddaje prawdziwego ducha książki.

ocenił(a) film na 10
przemo18p

Ja ten film kocham,ale nie o to tu chodzi < 33
Sahara to film zrobiony na podstawie książki, sama nazwa mówi,że nie wszystko jest w nim dokładnie zagrane, pokazane tak jak w książce! Można powiedzieć,że ta książka była tylko nad hnieniem dla reżysera.
Nie czepiajcie się o takie rzeczy!

ocenił(a) film na 7
wiktoriawst

natchnieniem .... Clive sprzedał prawa do ekranizacji książki w dosłownym jego znaczeniu , a nie wycinków wyjętych z książki i jeszcze śmiesznie skonstruowanych .
Film jest fajny obejrzałem go drugi raz po przeczytaniu książki i trochę został mi niesmak .
Więc teraz już się nie dziwie ,że Cussler.nie zgodził się na ekranizację innych swoich tytułów .

PS. w ogóle czytałaś książkę

ocenił(a) film na 7
przemo18p

Film nawet fajny, zrobiony z niezłym jajem ale w porównaniu z książka to porażka. Cussler po obejrzeniu go wycofał się chyba z ekranizacji swoich książek. a wielka szkoda bo jestem fanem jego twórczości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones