PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391486}
8,4 258
ocen
8,4 10 1 258
Sainikudu
powrót do forum filmu Sainikudu

kolejna 6 dla tolly Mahesh i Trisha świetni :)

Za co 10 ?
No więc tak :
*po pierwsze Mahesh <obejrzałam z nim tylko 3 filmy, ale już po pierwszym byłam zauroczona :) >
cały czas czekałam, żeby się tylko uśmiechnął
*fabuła filmu, a w sczególności historia romansu jakby wprost wycięta z Harlequina <historycznego>, które uwielbiam <historie >. To jak ją porwał i powoli się w sobie zakochiwali :D
*oczywiście ta "bójka" jak Trisha go próbowała pobić w lesie
*piosenki - Go Go Adhigo trochę zalatywało Michael`em Jackson`em <też to zauważyliście? > ale i tak ją uwielbiam
Byla Bylamo też boska <chociaż ten sztuczny tłum.... >. Reszta piosenek też świetna, przez cały czas je słucham
*i nie mażna nie wspomnieć o dodatkach w napisach, w stylu: Mahesh umarlak itd. :lol:

ocenił(a) film na 10
Fantasmagoria

Film faktycznie genialny.
Dla mnie jak do tej pory nr 4 na liście .
Ale oczywiście polecam, nie ma to jak zacząć przygodę z telugu od Mahesha ;)

ocenił(a) film na 10
Fantasmagoria

Ale właśnie "Go Go Adhigo" poprzez skojarzenie z "Smooth Criminal" Jacko było świetne! Najlepszy kawałek w filmie :)
Mahesh świetny, jak zwykle, ale w tym akurat filmie przegrywa z Irffanem Khanem (Pappu), który zagrał po prostu genialnie!
Trisha spoko, natomiast bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Telangana Shakuntala jako Poochamma - świetna rola i gra!
Ogólnie film lepszy od "Arjuna" ale jednak gorszy od "Pokiri", mimo wszystko polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones