PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840945}
6,2 10 147
ocen
6,2 10 1 10147
7,4 29
ocen krytyków
Saint Maud
powrót do forum filmu Saint Maud
tix666

Cześć, czym jest A24? Będę wdzięczna za wyjaśnienie, dziękuję.

IzaKlara

Wytwornia filmow niezaleznych. Polecam wpisac best a24 movies w googlach :)

tix666

I wszystko jasne, dziękuję, pozdrawiam :-)

IzaKlara

Np! Polecam The VVitch, Midsommar, The Lighthouse - nieswieta trojca horrorow A25 ostatnich lat :D a dwa z nich wyrezyserowane przez tego samego rezysera Roberta Eggersa

IzaKlara

I widzac pojawiajace sie recenzje Saint Maud - ten tez zapowiada sie na hit tak jak myslalem :D np ocena z imdb: 9/10 "Emotionally ambiguous, thematically complex, aesthetically daring - an exceptionally accomplished directorial debut"

tix666

Bardzo dzięki :-) Midsommar - obiecujący, zaczęłam z wypiekami na twarzy, a potem się znudziłam i nieco rozczarowałam schematycznymi rozwiązaniami (mam na myśli traktowanie głównych bohaterów na pewym etapie jak niemyślących niemot), ale ok, obejrzałam do końca, więc nie robię scen. Bardzo się boje podejść do The Lighthouse, pełne majtki strachu po zwiastunie, chociaż bardzo lubię obu odtwórców głównych ról. Podobał mi się Ex Machina, chociaż czekałam na ten film tak długo i nawyobrażałam sobie tak wiele, że potem oczywiście płakusiałam, że oczekiwałam więcej. Najlepsze(gorsze) było jednak z Under the Skin. Najpierw ziałam żółcią, że kompletnie bez sensu, a potem nie mogłam spać i myślałam godzinami. Tak czy owak zgadzam się, to nie oklepane schematy rodem wzięte z fabryki snów :-) Dziękuję i pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones