PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235961}
7,5 5 637
ocen
7,5 10 1 5637
Salaam Namaste: Trudna droga do miłości
powrót do forum filmu Salaam Namaste: Trudna droga do miłości

;/

ocenił(a) film na 4

Kocham Bollywood ale ten film jako jedyny oglądany z tego typu filmów mnie nie przekonał uwielbiam Ambar ale nie cierpię Nicka, jak można być tak nieodpowiedzialnym przez 9 miesięcy nie interesować się niczym związanym z twoim dzieckiem choć kobieta która je nosi mieszka pod tym samym dachem. A później nagle zrozumieć że jednak chcę mieć dziecko. Takich upokorzeń i odrzuceń się nie wybacza. Takie jest moje zdanie. Nawet jeśli kochałabym kogoś najbardziej na świecie i miałabym mieć z nim dziecko i on by się tak zachowywał wolałabym, znaleźć kogoś odpowiedzialnego, kto by mnie kochał a nie robił aferę z każdej drobnostki. I jeszcze obwiniał ją o wszystko. W końcu to on chciał z nią mieszkać a później robił afery że nie będzie miał swojej restauracji. Zupełnie jak mały chłopczyk. Film prawdziwy i był by bardzo fajny jakby nie głupi Nick.

ocenił(a) film na 2
NikaDominika15

A mi się w ogóle nie podobał ten film..mam jeszcze kilka filmów z Bollywood i nie wiem czy je obejrzeć..muszę to przemyśleć :/

ocenił(a) film na 4
beti14140

Jeśli masz w swoich filmach Anjaana Anjaani to polecam obejrzenie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones