PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235961}
7,5 5 637
ocen
7,5 10 1 5637
Salaam Namaste: Trudna droga do miłości
powrót do forum filmu Salaam Namaste: Trudna droga do miłości

Był to mój 2 film Bolly i poprostu jest 1 z 10 w mojej liście najlepszych filmów Bollywood!! !!>POLECAM<!!

ocenił(a) film na 10
joker_mroczny_rycerz

dobra z poczatku chcialem dac 9,ale po krotkim namysle podwyzszylem :)
to swietna komedia, zabawne teksty, mocna polewke mialem widzac preity tanczaca z tym brzuchem :DDD


ocenił(a) film na 5
joker_mroczny_rycerz

Fakt, film przyjemnie się oglądało, dobrze dobrana muzyka, całkiem niezły humor itd. :P Nie jest jednak moim faworytem wśród filmów typu love story, aczkolwiek nakręcony na b.dobrym poziomie i polecam jak ktoś nie ma co robić w wolne popołudnie :P pzdr.

mleko_w_proszku

Salaam Namaste!!! Komedia? Love Story? Czy prawdziwe życie? Ile kobiet znalazło się w takiej sytuacji jak Ambar. Młoda dziewczyna i... no właśnie!! Chłopak, który ma wszystko a tak naprawdę nie ma nic. Kupiłam go spontanicznie ale zajmuję trzecią pozycję na mojej liście ulubionych bollywoodzkich filmów.
Historia przedstawiona z dużą dawką humoru, np. właściciel domu, który Ambar i Nick wynajmują. MASAKRA, a jego dziewczyna "SORRY"!:):):):) Muzyka jest THE BEST. Szczególnie Tu Jahan i My Dil goes MMMMM. Polecam każdemu!!!!

FAIRY_MOON

-Sorry?
-Exactly!

po prostu padam, by nie powstać :P a film tak realistyczny, że moja mama, która bollywoodu nie trawi, już trzeci miesiąc z rzędu codziennie katuje ten film... :)

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

Moja mama też nie lubi bollywoodu :D ale ten film opowiada prawdziwą historię z życia wzięta... wpadka odrzucenie ^^ ale dobrze, że sie konczy ok ;d 10

ocenił(a) film na 9
joker_mroczny_rycerz

super film wspaniała komedia i ten scenariusz boski polecam kazdemu

Darka114

właśnie go obejrzałam z bratem i jest to po prostu arcydzieło. A Abhishek w roli doktora-rewelacja, wogóle go nie poznałam na początku. No i Saif Ali Khan...super koleś ;) polecam ten film

ocenił(a) film na 9
shanti1993

Też go nie poznałem. Dajcie mi...a co to pije Karan Johar ? Aaa, kawę ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones