PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235961}
7,5 5 637
ocen
7,5 10 1 5637
Salaam Namaste: Trudna droga do miłości
powrót do forum filmu Salaam Namaste: Trudna droga do miłości

7/10

ocenił(a) film na 4

Zabawny, fajny film. Podobała mi się rola Preity, ale nie mogę tego samego powiedzieć o Saifie. Jak można być aż takim dupkiem? Przecież to były jego dzici i jego ukochana. A ona mu wybaczyła....Traktuje to po prostu jako komedię...

Bellamy

skoro jego gra wywołała w tobie takie emocji, można powiedzieć, że zagrał brawurowo. Są aktorzy, ktorych gra nie pozwala zapomniec, ze to X czy Y. A tutaj mimo ze byla to tylko gra, wczules/as sie w film tak bardzo, ze zapomnialas , ze to tylko film... dla mnie takie cos jest na plus, kiedy ogladajac film, zapominam ze to Preity i Saif, a widze tylko dramatyczna historie Ambar i Nikhila...

ocenił(a) film na 6
Daggulka_Preity

Moim zdaniem fajny film i faktycznie Saif zagrał niesamowitego dupka i gnojka, ale dobrze mu to wyszło, szczególnie, że widziałam go po raz drugi. Niektóre rzeczy pozostawiają wiele do życzenia, ale ogółem można się pośmiać i przy okazji obejrzeć sympatyczny filmik :)
Plusem jest też prześmieszny występ Abisheka Bachchana, nie sądziłam, że ma on aż taki talent komediowy :D (też go widziałam raz czy dwa, więc niewiele mogę powiedzieć)

ogółem 6/10

ocenił(a) film na 1
Bellamy

Film był po prostu nudny, jedyną ciekawą postacią był właściciel domu, fabuła do przewidzenia, myslałam,że może spodoba mi się Bollywood,ale to jednak chyba nie dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones