PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587727}

Samoloty

Planes
6,3 25 273
oceny
6,3 10 1 25273
5,3 3
oceny krytyków
Samoloty
powrót do forum filmu Samoloty

Szukałem tematu, ale nie znalazłem.
Podczas oglądania filmu z siostrzenicą, ta zapytała mnie o jeden z samolotów. "Wujek... a ten samolot z jakiego jest kraju?" (chodzi o samolot dziewczynę z rosyjską flagą). Odpowiadam więc, że z Rosji.
Trochę dziwnie na mnie spojrzała bo owy samolocik zaczął mówić po "niby" francusku. W rankingu samolot, który mówi po francusku ma napisane jak byk RUS. Oznacza to, że w polskim dubingu bardziej pasowało by samolot był francuski a nie rosyjski. Trochę szkoda bo moja siostrzenica dostrzegała i pytała o to jaki samolot jest z jakiego kraju.


ocenił(a) film na 5
loko09

Być może miał tak naprawdę odwróconą o 90 stopni flagę Francji, chociaż jak mówisz, że ma napisane "RUS" czyli Rosja to według mnie jest to dziwne. O_o

loko09

ogólnie to w wersji, którą oglądałam, Rochelle (dziewczyna El Chupacabra) mówiła po francusku, gdyż była samolotem kanadyjskim :)
zastanowiło mnie Twoje pytanie, dlatego pogrzebałam i okazuje się, że w zależności od tego gdzie wyświetlany był film, imię tej samej bohaterki, a także kolorystyka i wygląd samego samolotu mogła się różnić. tak czy inaczej nic nie tłumaczy rosyjskiego samolotu mówiącego po francusku :D

http://disneyplanes.wikia.com/wiki/Rochelle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones