PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 750
ocen
3,3 10 1 4750
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D

W tym filmie chodziło o to, żeby nakręcić sobie coś w 3D. Ja oglądałem go w 2D więc
wszystko co dobre mnie ominęło. Najfajniejszy efekt specjalny w filmie jest na okładce
DVD. Bo reszta to n niestety komputerowe niedoróbki.

A ogólnie to nie wiadomo o co chodzi, znaczy ogólnie wiadomo, ale nie ma to poparcia na
wizji także nie polecam tego knota

użytkownik usunięty
Wojtek_Myszka

film jest bez fabuły jak większość horrorów. Akurat jego zadanie polega na tym aby przestraszyć co nie jest do końca udanym elementem : / są 2 - 3 momenty w których można się przestraszyć. Jeśli chcesz filmy z fabułą mogę ci co nieco polecić ale nie spodziewaj się po owych filmach czegoś na prawde wciągającego. Bardzo trudno odszukać teraz horror dobry fabularnie większość reżyserów kręci te filmy po to aby przestraszyć a scenariusz pozostawia do napisania teściowej po czym wkleja go na siłę albo po to żeby zalać nas wnętrznościami i spowodować wymioty (rzadko się z tymi wymiotami udaje ale bywają perły które mogą to spowodować ; )

no tak, ale widzisz, ja uważam że po coś się powinno każdy film nakręcić. JAk bym się chciał przestraszyć i tyle to bym sobie poszedł nocą na cmentarz, albo do lasu. zesrałbym się zaraz na wejściu ze strachu i już. Po co 1,5h marnować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones