PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 750
ocen
3,3 10 1 4750
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D

wystarczy, ze znajda plyte dvd z tym filmem i beda mieli odpowiedzi na wiele pytan.
Podobno ten film kosztowal 8 milionow dolcow.....hmmmm...po ponad godzinie mozna sie zastanawiac czy nie lepiej byloby zainwestowac te pieniadze na rozwoj dorozkarstwa w Abisynni Dolnej. Moim skromnym zdaniem i jedno i drugie jest totalnie bez sensu.
Film polecilbym jako komedie bo jak inaczej mozna zareagowac gdy jedna z bohaterek mowi nagle:
- zgubilam buta!

Gdyby ktos chcial mnie zmusic do ponownego zerkniecia na ten film, to zdecydowanie interweniowalbym w tej sprawie do Trybunalu Praw Czlowieka. Po prostu, sa granice ktorych przekraczac nie mozna- jak mawial pewien general...

Jak dla mnie "Hidden 3D" broni sie tylko jednym - tym,ze nie jest to film amerykanski. Eh, gdybym wiedzial to blisko 1,5 godziny wczesniej....no ale coz, naiwnosc ludzka rzecz ;)

ocenił(a) film na 1

hehe gratuluje ci świetnej można powiedzieć prowokacji po prostu uśmiałem się kiedy czytałem ten tekst o ufoludkach
i mówisz że to jest komedia to ja jeszcze bardziej chcę iść na to do kina ;D

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

...ja po prostu nie znalazlem w tym filmie nic strasznego...no moze nie liczac efektow 3D...;)
A tak powaznie - miejsce akcji jest calkiem ok,ale chyba zabraklo im pomyslu na dobry scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones