PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 750
ocen
3,3 10 1 4750
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D

Jest OK

ocenił(a) film na 7

Co wy gadacie??? dobry film według mnie.

ocenił(a) film na 2
filmaniak1994

Myślałam ze sie popłacze ze śmiechu.. niezła komedia!

filmaniak1994

Dla mnie też jest OK. Nie rozumiem w ogóle oceny.
Scenografia świetna, pomysł także, aktorów akurat dobrze nie dobrali, 3D w sumie w miarę, np. w Pile 7 o wiele gorsze, a trzeba też wziąć pod uwagę, że Sanktuarium miało 8 milionów $ budżetu, a np. Oszukać Przeznaczenie 5 aż 40 milionów $

ocenił(a) film na 7
Kaaarmelka

Zgodze się z tobą.

filmaniak1994

Według mnie też ok. Nie wiem, czego ludzie się spodziewają po horrorach. Prawie wszystkie zawierają elementy paranormalne i można by się śmiać z wszystkich, że są małoprawdopodobne, Mnie Sanktuarium kilka razy wystraszyło. Ot horror jakich wiele.
Obejrzałam film w oryginale i ponieważ mój angielski jest średni, to nie zrozumiałam wszystkiego. Czy ktoś będzie tak miły i wyjaśni mi na czym polegała dokładnie metoda leczenia tych uzależnień i o co chodziło z tymi muchami? I jeszcze jedno - o co chodziło na końcu Hayley, co ona chciała zrobić Vicky i Brianowi?

ocenił(a) film na 7
lavvinia

Hayley chciała poddać ich jakiemuś eksperymentowi,żeby później byli tacy sami jak oni i żeby tworzyli rodzine,a z tymi muchami to ja też nie wiem o co dokładnie chodziło

filmaniak1994

Oni nie leczyli uzależnień, tylko w ich ciele produkowali te mutanty. Te muchy to były te "dzieci".

ocenił(a) film na 7
Kaaarmelka

A może:) bo czasami nie chciało mi sie czytać napisów

ocenił(a) film na 3
filmaniak1994

ja niestety się nie zgodzę. Biorę pod uwagę fakt, że film był tańszy, że miał dobre predyspozycje, scenografię i to, że wiadomą rzeczą jest że horror zawiera jakieś elementy paranormalne, które można by wyśmiać... ale dla mnie film był po prostu nudny. Nie potrafił zbudować napięcia, które horror mimo wszystko powinien posiadać. Horror to nie sam element strachu i czegoś nadnaturalnego, ale ogólnie całość wykonania... a tutaj... aktorstwo owej matki potworków było tak sztywne i sztuczne, że nie mogłam tego znieść. W połowie filmu wiedziałam już co i jak i jaki będzie mniej więcej koniec. Film, mimo iż miał potencjał po prostu go nie rozwinął wg mnie. Nie był ani śmieszny, ani straszny, ani wciągający... był po prostu nijaki.

ocenił(a) film na 7
filmaniak1994

Też nie rozumiem skąd taka ocena skoro widzę parę filmów z oceną wyższą niż 3,3 a które nie umyły się do Sanktuarium. Nie jest to może wspaniałe kino ale można się na nim parę razy przestraszyć a film się nie ciągnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones