PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 749
ocen
3,3 10 1 4749
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D

Nie ogarniam ;-D

ocenił(a) film na 2

Ogólnie rzecz biorąc nie ogarniam tego filmu- albo inaczej, doszukałem się znaczenia
różnych wydarzeń z filmu, skąd się co wzięło itp. No i co z tego? Nadal jest to jeden wielki
bezsens. Starałem się odnaleźć coś ciekawego w tym filmie, jakąkolwiek godną uwagi
zaletę.. Gra aktorska? <szalony śmiech> Efekty specjalne? <where?> Strona fabularna?
<yyy.. mleko> Muzyka chociaż... <....> Nie potrafiłem nawet przekonać się do jakiegokolwiek
z bohaterów. Postawiłem dwa, bo męskiej części społeczności mogłaby spodobać się
jedna z bohaterek- ofc pod względem fizycznym.. Mnie absolutnie nie, ale staram się być
obiektywny.. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
adamen26

Twoja ocena jest : ) obiektywna. 99 % ludzi który zobaczy ten film stwierdzi że to syf bo to prawda ; p szkoda że przez takie horrory ludzie mogą potem czuć tylko znudzenie widząc ten gatunek filmów. A są przecież horrory które są godne uwagi

ocenił(a) film na 2

Zgadzam się z Tobą ;) Ostatnio wizytówką horrorów stała się ilość rozlanej krwi, odciętych kończyn bądź jak w przypadku "Sanktuarium" - brak logiki i absurd. A wielka szkoda, bo zawsze z nadzieją zasiadam przed kolejnym filmem z tego gatunku- licząc na dobre kino. Pozdrawiam :)

adamen26

usmialam sie na tym filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones