PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 748
ocen
3,3 10 1 4748
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D

1. Przypadkiem odkryte tajemne przejścia eksplorujcie ochoczo uzbrojeni w dwie małe
latareczki.
2.Jeżeli niespodziewany atak następuje z góry - pamiętajcie by - kontynuując wędrówkę -
rozglądać się czjnie wyłącznie na boki. Skoro widmo już raz zadyndało z sufitu, to pewnie
więcej nie wytnie tego numeru.
3. Zauważywszy, że osoby, które oddzieliły się od grupy przeważnie już nie wracają -
nadal uprawiajcie chaotyczną turystykę po lochach. Nie trzymajcie się razem, biegajcie
radośnie gdzie chcecie, a najlepiej zażyjcie sobie dragi - będzie ciekawiej.
4. Czas wolny pod ziemią spożytkujcie na odświeżenie dawnej miłości - kucnijcie sobie
w kąciku i zacznijcie się całować. Zakochanych licho pewnie nie bierze.
5. Jeżeli od ukochanej oddziela was gruba krata - spróbujcie ją podważyć spróchniałą
deską. Broń boże leżącym obok metalowym stołkiem - stołka użyjcie do walenia w stal,
akompaniując sobie do pokrzykiwań.
6. Jeżeli głęboko pod ziemią natkniecie się przypadkiem na trupioblade, milczące dzieci
w strojach z minionej epoki - wyzwólcie w sobie natychmiast instynkty rodzicielskie. W
ostateczności, o ile siedzą sobie spokojnie przodem do ściany - spróbujcie je chociaż
pomacać, żeby sprawdzić, co mogą Wam zrobić.
7. Widząc podejrzanego owada spróbujcie go pogłaskać. Widząc cał rój podejrzanych
owadów - rzućcie się za nimi w pogoń. Ciekawe, gdzie lecą...
8. Pędząc podziemnymi korytarzami możecie mieć pewną trudność, żeby wpaść w
stosunkowo niewielki otwór w (chyba) studzience. Dlatego na jej widok zamiast biec -
kontynuujcie ucieczkę w podskokach, trzymając ręce wzdłuż tułowia. Wtedy może się
zmieścicie. Jeśli nie - powtórzcie czynność odstawiając przedtem jeden z butów.

Na dokładkę zasada dziewiąta:
9.Jeżeli nie macie pomysłu na scenariusz, za to macie trochę kasy - zróbcie film w 3D.

pazoozoo

aż mi brakuje "lubie to" pod postem wyżej :P

TreVayne

dokładnie.

pazoozoo

Fajna recenzja, like! :D

pazoozoo

Az zachcialo mi sie obejrzec ten chlam, tylko po to zeby sie posmiac :D

ocenił(a) film na 5
pazoozoo

całkiem przyjemna recenzja. :D

ocenił(a) film na 3
pazoozoo

cha cha! Dobre:)

pazoozoo

bardzo ciekawe ;) specjalnie się zalogowałam żeby to skomentować. Ogólnie skończyly się dobre horrory z tym klimatem co kiedyś. Z nowszych wartych obejrzenia jest chyba tylko grave encounters ;)

pazoozoo

genialne- filmu nie widziałam, ale dzięki tym zasadom wiem już, że będzie się z czego pośmiać;p

ocenił(a) film na 1
pazoozoo

Mnie raczej nie śmieszy to, że mam zapłacić za to żeby robili ze mnie debila bez myśli przestrzennej. W 3D.

pazoozoo

Hahaha dobre;)

pazoozoo

Doobre! Ironiczne teksty w tym stylu są best ;)

pazoozoo

kwintesencja nieudolnych horrorów :)

ocenił(a) film na 2
pazoozoo

Co do studzienki, ciekawe jak ona zgubiła tego buta, który został na górze przy bardzo wąskiej studzience, wpadając do niej. W filmie jest tyle debilnych scen, że nie wiadomo co wymieniać. :D

pazoozoo

strata kasy, totalny SYFFFF!

ocenił(a) film na 1
krzysiek1976

ja byłem za friko i żałowałem...

pazoozoo

Zgadzam się w 100 % :)

ocenił(a) film na 4
pazoozoo

haha, idealne podsumowanie filmu :D

pazoozoo

oscar dla pazoozoo!!!
super recenzja!! gratulacje za pomysl:)

pazoozoo

haha taka "recenzje" mozna niestety stworzyc dla wiekszosci "horrorow"...

ocenił(a) film na 2
pazoozoo

Świetne :)
Dodałabym jeszcze, że z zamkniętych podziemi najłatwiej jest się wydostać uciekając w popłochu przed rojem krwiożerczych robaczków świętojańskich.

ocenił(a) film na 2
pazoozoo

2.Nie zauważyłem.
3.Ta para która brała narkotyki wzieła je gdy wszyscy byli w komplecie i nic się jeszcze nie stało złego.
4.No jak widać nie bierze :P
6.Te dziecko co ten koleś podniósł naprawdę wyglądało w porządku a poza tym przed chwilą coś wpie**oliło jego dziewczynę więc można mu chyba wybaczyć to, że zachowywał się nierozważnie :P Z tymi odwróconymi dziecki to zgoda ale z tego co pamiętam to ta parka która je odwracała zgineła jako pierwsza (nie licząc ciecia).
7.Patrz odpowiedź na punkt 6 - też bym zwariował i zachowywał się nierozsądnie (biegłbym za jakimiś owadami) gdyby coś wpierdzieliło mi taką laske jak ta Kimberly

Reszta punktów jest prawdziwa (szczególnie numer 9).

ocenił(a) film na 2
Waclaw

Jeszcze co do pkt 6 - ta parka była na narkotykach, nikt jeszcze nie zginął. Może myśleli, że to jakieś halucynacje itd? Tak czy owak ja bym się nie czepiał tej sceny.

pazoozoo

A ja się cieszę, że przed obejrzeniem przeczytałam kilka negatywnych opinii - dzięki temu nie było tak źle ;) Spodziewałam się totalnej klapy, a nawet dało się przezyć. Faktycznie film słaby, ale na maratonie horrorów i tak wśród innych filmów najbardziej przypominał ten gatunek :D

pazoozoo

<3 W jednym poście ująłeś wszystko, co zawsze raziło mnie w durnych "horrorach"... :)

pazoozoo

kolejne zmarnowane 80 minut...film przewidywalny, chwilami bohaterowie doslownie irytuja swoja glupota i kiepska gra aktorska...horror w dzisiejszych czasach to krew i duzo krzykow...zenada.

pazoozoo

5 punkt rozwalił mnie na łopatki :>
Świetne, pozdrawiam, i oby więcej takich a'la recenzji :-)

ocenił(a) film na 6
pazoozoo

Jak mam być szczera, to jeśli aktorstwo jako tako trzyma poziom, a muzyka jest spoko - przeboleję każdy chłam. Poza tym, wybredna nie jestem. Film był nawet niezły, a ta "recenzja" jest świetna x3 Najlepsze w filmie - muzyka :D

ocenił(a) film na 1
pazoozoo

Film na prawdę kuje w oczy :/ Masakryczna ilość błędów i niedociągnięć, np.: babka wpadła do studzienki której na prawdę trudno nie zauważyć i akurat zostawiłem pięknie, równiutko zostawionego buta, SYF. Poza tym kiepska gra aktorska. Zgadzam się z każdą zasadą kolegi z góry; ale najtrafniejsza i podsumowująca jest 9.

pazoozoo

Bardzo dobre! Stylistycznie i językowo. Tak trzymać! Polać mu/jej!! :)

pazoozoo

Bardzo trafne. Zgadzam się w całości, a szczególnie z punktem dziewiątym :)

pazoozoo

punkt 2 mnie rozwalił :D

ocenił(a) film na 3
pazoozoo

Niezłe podsumowane bezsensownego i beznadziejnego filmidła ;-)
Proponuję powyższą listę zasad przekazać producentom i krytykom :-D

pazoozoo

zgadzam się w 100%.

choć w większości filmów tak jest;) (nie ważne, czy horror, czy thliller). Zawsze muszą się rozdzielać. Zawsze brną dalej niż powinni itp. itd.:)

ale ten film to już przeginka. swoją drogą podobny jest film Wrota do piekieł - siedziałem i się śmiałem cały czas xD

gratki za fajny wpis:)

rastafarian89

Debilne sceny mnie nie śmieszą, moja reakcja to najczęściej facepalm. xD

pazoozoo

natomiast ja nie czytam recenzji tylko oglądam, a później czytam ;)

ocenił(a) film na 3
pazoozoo

Strzał w 10... Takie filmy powinny być jakoś oznakowane, żeby ich nie oglądać....

pazoozoo

SUPER skomentowany film. Brawo!!!!

ocenił(a) film na 1
pazoozoo

śmiech na sali (domu) :D

pazoozoo

Jesteś moim idolem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones