PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 750
ocen
3,3 10 1 4750
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D

Tydzień temu oglądałem Wrong Turn 4 i myślałem, że szybko nie trafię na słabszy horror. Myliłem się. To nie było ani straszne, ani śmieszne tylko wręcz tragiczne. Fabuła naciągana i bardzo nudna wręcz momentami usypiająca, aktorstwo bardzo słabe wręcz irytujące. W czystym sumieniem nie polecam tego filmu nikomu,ponieważ jak wcześniej napisałem jest tragiczny, szkoda na niego czasu.

marcopolo84

jaki chu...y film tragedia

ocenił(a) film na 1
marcopolo84

Coraz częściej amerykańscy twórcy sądzą że ich widownia nie tylko łyknie wszystko co mu się poda, ale też jest inteligentna jak stołek. Jeśli chodzi o amerykanów mógłbym się jeszcze zgodzić, ale przerażeniem mnie napawa fakt że i tutaj wielu uważa że jest to świetny film i daje mu najwyższe noty. Cóż, w takim razie nadal będziemy narażani coraz częściej na kino tego typu.

ocenił(a) film na 1
ubikxxx

dzisiaj wystarczy zmontować dobry Trailler by ludzie poszli do kin .. w/g imdb film ten zarobił ok. $8,000,000 :|

dawno takiej padaczki nie oglądałem .. wszystko w tym filmie było bez sensu .. ekipa odpowiedzialna za to arcydzieło powinna dostać dożywotni zakaz robienia filmów ..

szczerze odradzam wszystkim

ocenił(a) film na 2
marcopolo84

Zgadzam się. Zmarnowałam 8 zł... XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones