PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 749
ocen
3,3 10 1 4749
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D

Na stronie 20, obok tytułu tej sraki widnieją 4 (CZTERY!!) gwiazdki na 5! Ta ewidentna pomyłka drukarska kosztowała mnie 80 min. życia.
Film tak przewidywalny że od piątej minuty zna się zakończenie, koszmarne aktorstwo, beznadziejny klimat i te nielogiczności... "Pora mroku" bije toto na łeb, a myślałem że to najgorszy horror w historii...
Poważnie rozważam pismo procesowe przeciw Presspublice za straty psychiczne wywołane podejściem do oglądania kału opisanego jako film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 2
Jegor

mam nadzieje ze twoje rozwazania beda pozytywne .zgadzam sie z toba Pozdr.

ocenił(a) film na 1
Jegor

święta racja, a końcówkę przewijałam, bo się nie dało tego oglądać, najgorsze gówno jakie widziałam EVER

użytkownik usunięty
lu_cina

Jest nędzny i nie do przełknięcia ale nie jest najgorszym horrorem : D są gorsze serio ; p

ocenił(a) film na 4
Jegor

Wiem, że odpowiadam na post z przed trzech lat, ale jak by ktoś jednak zajrzał do tego tematu i również uważał, że to najgorszy horror na świecie to proponuje obejrzeć nawiedzone liceum i wtedy z czystym sumieniem powtórzyć swoje zdanie dotyczące tego filmu :). Pozdrawiam.

muran_maciek

przyjmuję wyznanie i ściągam

Jegor

wyzwanie

muran_maciek

Ośmiorekina oglądnij, to jest dopiero chała, ze smiechu sie wykładałam, czasem kicze przesadzone sa dobre na poprawe humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones