PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578613}

Sanktuarium 3D

Hidden 3D
3,3 4 750
ocen
3,3 10 1 4750
Sanktuarium 3D
powrót do forum filmu Sanktuarium 3D
peeszet

Właśnie skończyłem oglądać. Nie warto, film jest słaby, oceniam go 2/10 tylko i wyłącznie za niektóre efekty specjalne i miejscami ciekawą scenerię.

ocenił(a) film na 1
ppieta

Ja oglądałem wczoraj ... dnoooo ... dziwie się, że w ogóle takie filmy powstają ... jak dla mnie 1/10. Efekty specjalne właśnie zrobione są beznadziejnie, fabuły równie dobrze mogłoby nie być. O grze aktorskiej nie warto się nawet wypowiadać. Strzeżcie się ludzie przed tym filmem.

DaVidek1991

Skoro u ciebie "Kac Vegas" ma 10, a temu filmowi dajesz 1/10 to musi być genialny

ocenił(a) film na 3
HRA

Akurat film jest bardzo ładny. Ma pare zalet jak np świetna scenografia (budynek w którym jest krecona wiekszość filmu wygląda świetnie, tam gdzie trzeba monumentalnie, tam gdzie trzeba obskurnie i mrocznie) czy całkiem oryginalny pomysł. Problemem jest to, że cała reszta już dobra nie jest. Nawet cwalone przez niektórych tutaj efekty specjalne nie należą do świetnych, wrecz sprawiają wrażenie bardzo sztucznych.
Swoją drogą do postu poniżej: Najbardziej niedorozwinieci są ci co nie potrafią zrozumieć, że każdy ma prawo do własnego gustu.

peeszet

NA pewno to nie jest słaby film, właśnie skończyłam oglądać, wciąga, efekty, choć jest ich mało, ciekawe a cały film ma jakąś taką nieopisaną "otoczkę", trudno to ująć słowami... :) A powyższymi opiniami się nie sugeruj, (poza HRA) dzieci jakieś czy niedorozwoje umysłowe nie rozumiejące fajnego kina. POLECAM FILM

ocenił(a) film na 4
peeszet

Ja uważam ze fil nie jest wart tego by go obejrzeć jest nudna fabuła za nic nie przypomina to horroru. niektóre efekty były dobre ale nie aż tak dobre by się przestraszyć Dla mnie słabo oceniam 4/10

dariakwiatek

też oceniłam 4/10. Gra aktorska nie jest może na wysokim poziomie, efekty mierne... ale cały pomysł mi się podobał - chociaż oczywiście można było to zrobić lepiej. Jednakże widziałam gorsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones