PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201627}
7,0 414
ocen
7,0 10 1 414
Sarkar
powrót do forum filmu Sarkar

Moja pierwsza obserwacja podczas filmu- o kurcze, nikt nie tańczy! wow. a już po seansie dotarło do mnie, że film był bardzo krótki,jak na bollywoodzkie standardy... Wcześniej obejrzałam kilka filmów z Indii i zawsze trwały one ok. 3 godzin no i oczywiście po 5-6 piosenek w każdym...
Bardzo lubię muzykę z tego filmu, akcja też bardzo ciekawie przedstawiona. Mam nadzieję, że jest więcej takich filmów w języku hindi. Jedyny minus to dla mnie postać Shankara, wydaje mi się, że każdy zagrałby go lepiej niż ten aktor.

paparazzo

Bo to nie jest film Bollywood tylko po prostu film indyjski. Bollywood to te w których się tańczy i śpiewa.

ocenił(a) film na 9
kath94

Bzdura. Bollywood to jest wyłącznie kino w j. hindi,które nie jest kinem artystycznym (bo te nosi nazwę Parallel Cinema). Molywood/ Tollywood/ Sandalwood-coś ci to mówi ? Jest też Mumbai Noir (gatunek łączący w sobie cechy kina artystycznego z kinem rozrywkowym) i ten film można przepisać do tego właśnie gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones