PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393193}
6,9 1 891
ocen
6,9 10 1 1891
Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą
powrót do forum filmu Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą

Jeden z najlepszych,najbardziej wzruszających filmów jakie w życiu widziałam. Nie mieści mi się w głowie jak można nazwać go płytkim i banalnym, mnie zaskakiwał i wzruszał,a bardzo rzadko mogę to powiedzieć o jakimkolwiek filmie.

ocenił(a) film na 9
Rioriel

zgadzam się film to kalejdoskop wrażeń i emocji, niby żadna specjalna historia a tyle przekazywała, oglądało się na jednym oddechu, bardzo mądry i poruszający film, siła przyjaźni i miłości, takie filmy zostawiają w nas wiele dobrego i uczą szacunku, akceptacji i radości życia nawet gdy poruszają ciężkie i smutne tematy

ocenił(a) film na 10
Rioriel

Nie często zdarza mi się być tak poruszonym. Ten film trafia do mnie na najwyższą półkę. Ciesze się że i Ty masz podobny odbiór. Pzdr

Buniek75

Śmiało polecam też inne filmy reżysera, zwłaszcza Mine Vaganti;) Pzdr.

ocenił(a) film na 10
Rioriel

Dzięki, już widziałem. Ja polecam "On, ona i on"

ocenił(a) film na 10
Rioriel

no i jeszcze "Trzy" z 2010 r. - niemiecka produkcja

Buniek75

Oglądałam oba. Film Tykwera faktycznie niezły, choć bardziej odpowiada mi temperament Ozpeteca;) Do wymienionych filmów pasuje mi tematycznie Contracorriente i Segunda piel, jeśli nie oglądałeś to również polecam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones