PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393193}
6,9 1 891
ocen
6,9 10 1 1891
Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą
powrót do forum filmu Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą

Raziło mnie w nim przesłanie odnośnie homoseksualizmu.Nie mam nic do homoseksualistów.Stwierdzam tylko fakt,że to było w pewnym momencie zbyt nahalne.Chodzi mi o moment w którym pielęgniarka mówiła o tym,że przyjaciele to śmiecie itd.Potem pokazane było jak rodzina chciała zabrać syna to ośrodka a kiedy już zmarł zamierzali pochować go w rodzinnym grobie.Potem zobaczyli,że to była kochająca się grupa przyjaciół więc zrezygnowali ze swoich zamiarów.Wszystko ok ale dla mnie to było zbyt nahalnie pokazane.W pewnym momencie poczułem tak jakby to miało być jedynym zamysłem filmu.No i do tego Davide bliski samobójstwa co miało pokazać,ze geje też cierpią po stracie osoby ukochanej?A niby dlaczego nie mieliby tak samo cierpieć.Sam film jak dla mnie momentami urzekający.Gejem nie jestem ale David to bardzo uroczy facet :-)Daje 6,5.

ocenił(a) film na 7
irish23_faurepavane

No i jeszcze chyba ta laska coś Lorenzo dala?Bo sam już nie wiem.Trochę zaspany byłem jak to oglądałem ale wydaje mi się,ze on w końcu wziął jakieś dragi.Ona tego nie wyjawiła.Tak jak Antonio nie wyjawił,że miał z Lorenzo romans,przez to chciał aby w oczach Davido został idealny.Chyba,że mi się już coś popieprzyło.Może o samą zazdrość chodziło.Przecież Lorenzo dzwonił do Antonio a potem rozmawiali na temat tego,że się z tą kobietą całował przed pracą.

ocenił(a) film na 7
irish23_faurepavane

Teraz tak sobie myślę,że on przecież musiał coś wziaść bo powiedział,że chce być nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones