PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599051}
5,6 118 479
ocen
5,6 10 1 118479
4,8 20
ocen krytyków
Sausage Party
powrót do forum filmu Sausage Party

Błagam tylko o jedno, żeby nie robili dubbingu. Obsada jest świetna i nie chciałbym tu słyszeć innych aktorów. Niby w Polsce robią dubbingi do filmów +18, ale to nie to samo. A jeśli ktoś oglądał south park to powinien wiedzieć o czym mówię. Niby niektórym podobała się polska wersja, ale dla mnie była słaba.

ocenił(a) film na 7
pablos17

E tam, wiadomo że oryginał to oryginał ale polski dubbing do SP daje radę, teksty są dość mądrze tłumaczone i zachowują sens, no i jak ma być kur#a to jest a nie jakies "kurde bele" :P

ocenił(a) film na 10
Milten68

przeciez nie ma i nie bedzie dubbingu za sprawą kategorii wiekowej, beda za to napisy i z tego co widze po zwiastunie to niezbyt tłumaczą przeklenstwa :/

ocenił(a) film na 7
schaumoloczek

Zwiastun ma się nijak do filmu. W zwiastunie Deadpoola też wszystko było ocenzurowane natomiast w filmie ta sama scena była już w kinie przetłumaczona jak powinna.

pablos17

Jak nie zrobią, to -24 zł z mojej strony :>

pablos17

napewno bedzie dabbing: sthur pazura dorocinski i szyc ))) i zamiast slowa k*rwa bedzie kurka ,dzieki DOBREJ ZMIANIE

ocenił(a) film na 4
pablos17

ej ej ej, wiecie co, słuchajcie, uwaga, mam pomysł.
A jakby tak obejrzeć... oryginał?
Wiem, szalony ze mnie gość.

pablos17

z napisami jest w heliosie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones