PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201260}
3,2 43
oceny
3,2 10 1 43

Savage Vengeance
powrót do forum filmu Savage Vengeance

"Savage Vengeance" (1993. Donald Farmer) - Nieoficjalny sequel "I Spit on Your Grave" i chyba najgorszy rape and revenge, jaki kiedykolwiek widziałem. Camille Keaton pod pseudonimem Vickie Lehl wciela się ponownie w Jennifer Hills. Na początku filmu zostaje przy wodospadzie zgwałcona przez 5 mężczyzn, którzy... uwaga... w trakcie zbiorowego gwałtu w ogóle nie zdejmują ubrań ani nie rozpinają spodni. Mija 5 lat. Jennifer mści się okrutnie na dwóch gwałcicielach swojej przyjaciółki Sam przy pomocy piły mechanicznej i strzelby. Amatorska bzdura, beznadziejnie zagrana i nudnawa. Nic dziwnego, że Camille wstydzi się tego filmu i nie chce o nim rozmawiać. Mój pierwszy horror Donalda Farmera i chyba ostatni.

khanate

Mógłbyś podać link gdzie można ściągnąć ten film za darmo?

użytkownik usunięty
khanate

chyba czterech chłopa... "P

ocenił(a) film na 3

Zgadza się. Moja pomyłka, która nie wiem z czego wynikła. Gwałcicieli było przy wodospadzie czterech. No i obejrzałem po raz wtóry. Koszmarny soundtrack, w filmie pojawia się nawet kawałek country grany na żywo. Znana z "I Spit on Your Grave" (1978) Meira Zarchi Camille Keaton wystąpiła tutaj pod dwoma pseudonimami Linda Lehl i Vickie Lehl. Jej kreacja aktorska jest drewniana, tak jakby Camille była mocno zażenowana zagraniem w "Savage Vengeance". Odrobina amatorskiego gore, w tym zabawna scena przecinania głowy piłą mechaniczną. Też lubię tanie SOV horrory, ale ten jest wyjątkowo marny. Może kiedyś sprawdzę inne niskobudżetowe filmy grozy Donalda Farmera, ale póki co mam setki innych horrorów i filmów eksploatacji do obejrzenia/odświeżenia. Czas trwania: 65 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones