PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729123}
1,6 111
ocen
1,6 10 1 111
Saving Christmas
powrót do forum filmu Saving Christmas

Film obsypany nagrodami, a na filmwebie nie ma nawet zarysu jego fabuły i nie wiadomo czy w ogóle będzie u nas dystrybuowany. Żenada.

szamgar

Obsypany nagrodami :D Złote maliny to te anty-nagrody dla najgorszych filmów. Nikt nie dodał zarysu fabuły bo nikt tego nie ogląda :p

skinmac

Zawsze to jednak jakieś wyróżnienie i chciałbym móc sprawdzić, czy ten film na nie zasłużył.

szamgar

samo oglądanie trailera już boli ;)

ocenił(a) film na 2
szamgar

Trudno się spodziewać aby Polscy dystrybutorzy sprowadzali absolutnie każdy film z USA do naszych kin, zwłaszcza każdy tak nisko oceniany.Chcą zarobić. Jednak sądzę że prędzej czy później dadzą go, podobnie jak to było z "God's not Dead". W Polsce jednak można trochę zarobić na filmach o tematyce religijnej.

szamgar

Nominuję kolegę szamgar do statuetki złotej maliny za najgłupszy wpis/zdanie: "Obsypany nagrodami" na forum Webfilmu :)

hubio

Raczej Filmwebu. A mam jakiś kontrkandydatów?

szamgar

codziennie przybywają :)

hubio

Buahahaha!!! :D
- Jako komentarz do całego wątku :D ;D ;D ;D

użytkownik usunięty
hubio

Nominuję kolegę hubio do nagrody Złotego Kija w Dupie za wzięcie posta, z którego ironia wylewa się strumieniami na poważnie.

szamgar

antynagrody też przyciągają widza :D

szamgar

Zadebiutuje pewnie u nas na DVD. Nie chcę mi się wierzyć, żeby malinowy film, do tego najgorszy, nie dotarł do Polską drogą oficjalną ;).

szamgar

Może puszczą na TV4 albo Pulsie czy Tele5 - tam często lecą "hity" ze średnią około 2-3. ;)

ocenił(a) film na 1
o_t

Ten film to na Trwam prędzej :P

szamgar

no tak, obsypany ,,nagrodami"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones