PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697953}
5,5 10 801
ocen
5,5 10 1 10801
Scenariusz na miłość
powrót do forum filmu Scenariusz na miłość

Na szczęście na filmie tym byłem z dziewczyną która bardzo mi się podoba i bardziej niż on interesowało mnie trzymanie jej za rękę. Inaczej chyba bym skapitulował :)

Retman2

Na szczęście na filmie tym byłem z chłopakiem który bardzo mi się podoba i bardziej niż film interesowało mnie trzymanie go za rękę. Inaczej chyba bym skapitulował :)

Ush

Heheh , zatem niech będzie , dla nie dających sobie rady z bardziej skomplikowanymi (mającymi "trudny szyk" ;) ) zdaniami: Na szczęście na filmie tym byłem z dziewczyną która bardzo mi się podoba i bardziej niż oglądanie tego filmu interesowało mnie trzymanie jej za rękę. Inaczej chyba bym skapitulował :) Lepiej?:)

Retman2

w ogóle nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. jestem zawiedziony :( nie tak miało być

Ush

Acha , zatem widzę tylko jedno inne wyjście: w pełni popierasz moje zdanie z pierwszego posta?:)

Retman2

zdecydowanie lepiej ')

ocenił(a) film na 8
Retman2

Dziewczyna pewnie jak malowana -film nie pretenduje do miana wybitnego , ale nudny to ostatnie co, mozna o nim powiedziec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones