PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743503}
5,4 376
ocen
5,4 10 1 376
Schmitke
powrót do forum filmu Schmitke

Psychodelia

ocenił(a) film na 6

Kompletna psychodelia.

Koniecznie trzeba obejrzeć do ostatniego napisu końcowego!!!

Nikodem123

A warte jest obejrzenia?

gdaas88

Niekoniecznie.
Zapowiadało się ciekawie, ale wyszło tak sobie....

ocenił(a) film na 6
andrew12125

Też tak uwaam

ocenił(a) film na 3
Nikodem123

Jaja sobie robisz. Ten film to bełkot z kilkoma pretensjami.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

NIE napisałem, że trzeba go koniecznie obejrzeć, tylko jak już oglądać to do ostatniego napisu końcowego.

Psychodelka za zwyczaj zawsze jest bełkotem.

ocenił(a) film na 3
Nikodem123

I tu masz rację, z tą psychodelką. Tylko czy Schmitke to psychodelia?

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Wiesz, nie za bardzo chce mi się analizować ten film, bo nie jest on tego wart.
Dałem mu 6 punktów, bo wyróżnia się od powszechnie serwowanej sieczki.
Ma w sobie oryginalność. Podejrzewam, że gdyby go zainstalować w amerykańskiej scenerii i podpisać nazwiskiem Lyncha, to oceny z mety skoczyłyby o 2 punkty.
Czy chcę go obejrzeć jeszcze raz - nie.

ocenił(a) film na 3
Nikodem123

Tak, to prawda. Wiedziałem, że z czymś mi się kojarzy - a to Lynch. Z wyjątkiem The Straight Story, Lynch ma u mnie zawsze mocne 3- ;)

Nikodem123

Hej smutasy!
Film jest naprawdę wart obejrzenia. Dlaczego? Widać w nim jak trudno się dogadać fachowcowi z innymi, jak trudno przełamać różnice w mentalności między Czechami a Niemcami, choćby nawet ze wschodnich landów. To, co miało być prostą naprawą staje się niemożliwym do osiągnięcia celem. Przeciw jedynemu, jak się zdaje normalnemu człowiekowi są nie tylko skrzypiące blachy, ale i durna nawigacja, mgła snująca się po Czeskim Lesie, szalony geolog, właściwie wszyscy, na których natyka się Schmitke.
Niech nikt nie pisze, że film jest nudny. Chodziłem nieraz po górach w podobnej mgle i niczego nie żałuję. Tylko żal mi Schmitke. W takich, jak te warunkach też bym niczego nie znalazł.

Nikodem123

Uwielbiam ten film tak samo jak "Twin Peaks". Obejrzałem go już z kilka razy i za każdym razem go coraz bardziej doceniam.
Gdzie go można dostać na DVD z polskim lektorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones