PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736782}

Schneider kontra Bax

Schneider vs. Bax
6,1 734
oceny
6,1 10 1 734
Schneider kontra Bax
powrót do forum filmu Schneider kontra Bax

Uwielbiam takie kino: jest surowo, minimalistycznie, surrealistycznie. Super. Przypomina mi się Little Miss Sunshine. Znacie inne filmy w klimacie Schneider vs Bax?

ocenił(a) film na 8
galler72

Pojedynek na pustyni
Nieznajomy z Mojave
Mine

użytkownik usunięty
galler72

Inne filmy van Warmerdama, "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci", "Kłopotliwy człowiek", "Johnny Vang", wczesny Jarmusch od "Inaczej niż w raju" do chyba "Broken Flowers".

Dzięki Kolego/żanko! Widziałem te filmy i wszystkie podobały mi się bardzo. Taka uwaga: Kłopotliwy Człowiek chyba nie jest van Warmerdama? Jeszcze raz dzięki i jeśli znasz jakieś filmy, które warto polecić to będę wdzięczny. Ze swojej strony polecam np. mało znany ( bo o takie przede wszystkim mi chodzi) BUG. Film jest z roku 2002 reż. Phil Hay. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
galler72

Fajnie, ze moja wiedza się przydała. Oczywiście "Kłopotliwy człowiek" nie jest autorstwa Warmerdama, po prostu wyszczególniałem wpierw ogólnie jego filmy, a apotem wymieniałem następne innych twórców. Jeśli coś mi przyjdzie do głowy, to napiszę. Pozdrawiam :)

galler72

Filmy Quentina Dupieux, szczególnie wcześniejsze. Niemcy mocno zainspirowani Warmerdamem: Schneeflöckchen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones