PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525386}

Schronienie

Le Refuge
6,4 1 913
ocen
6,4 10 1 1913
Schronienie
powrót do forum filmu Schronienie

Niezły, ale 8 kobiet czy Basen wypadają o wiele lepiej. Może być, jak już się ogląda Ozona, to trzeba obejrzeć wszystko:)

ocenił(a) film na 8
Dotka28

A mi te ciekawsze się mniej podobały. Nie przeżyłam niczego specjalnego w trakcie oglądania Schronienia, po prostu lubię właśnie taki sposób opowiadania historii. Delikatnie, spokojnie i bez ocen. Myślałam, że będę się nudzić, ale jakimś cudem tak się nie stało. W ogóle jak o tym filmie myślę mam coraz lepsze o nim zdanie. Czasem myślę, że jest genialny w swej prostocie.

ocenił(a) film na 8
QLT

Przyłączam się do tej oceny :)) Z filmami Ozona to jest różnie (moim zdaniem są bardzo nierówne) i najczęściej mam tak, że te najgłośniejsze (choćby wymienione 8 kobiet, czy Basen) nie zachwycają mnie. Zato Schronienie i owszem! Jest piekny, nastrojowy i niezwykle emocjonalny. Do tego ta cudowna muzyka :))

ocenił(a) film na 8
srick.pl

Tak, to inne w klimacie filmy. Niesamowite, jak "różny" jest ten twórca, przy czym wspomnianym "kryminalnym" filmom uroku odmówić też nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones