PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254088}

Sekret Harry'ego

American Primitive
6,3 357
ocen
6,3 10 1 357
Sekret Harry'ego
powrót do forum filmu Sekret Harry'ego

Najbliższe pokazy 20-05-2012 o 12:15; 29-05-2012 o 14:45; 30-05-2012 o 08:00; 08-06-2012 o 16:10; 18-06-2012 o 18:50; 19-06-2012 o 09:55

Opis ze strony: Rozgrywająca się w latach siedemdziesiątych XX wieku opowieść o dwóch nastoletnich siostrach, które odkrywają, że ich ojciec jest gejem. Harry (Tate Donovan) jest wdowcem, który wraz ze swoimi dwiema nastoletnimi córkami, Madeline (Danielle Savre) i Daisy (Skye McCole Bartusiak), przenosi się do małego miasteczka na półwyspie Cape Cod. Dziewczynki są od siebie bardzo różne. Madeline lubi być w centrum zainteresowania, natomiast Daisy jest introwertyczką, która żyje we własnym świecie. Pewnego dnia wychodzi na jaw, że Harry jest gejem i ma romans ze swoim współpracownikiem (Adam Pascal). Siostry zupełnie nie wiedzą, jak poradzić sobie z tą szokującą informacją. Na domiar złego konserwatywni mieszkańcy miasteczka zaczynają ich rodzinę wytykać palcami. Odważne, unikające schematów kino, poruszające temat granic tolerancji i społecznego braku akceptacji dla inności. Reżyserką tego inteligentnego, dobrze skonstruowanego i zagranego filmu jest debiutantka Gwen Wynne. Scenariusz produkcji powstał w oparciu o prawdziwą historię. Przykuwające uwagę kreacje aktorskie stworzyli odtwórcy głównych ról: zdobywca nominacji do nagrody Independent Spirit Tate Donovan (Ślicznotka z Memphis, Good Night and Good Luck, Strzelec), Skye McCole Bartusiak (Nikomu ani słowa, serial 24 godziny, Boogeyman) i Danielle Savre (serial Herosi, W świecie kobiet, film TV Różnica pokoleń). Film był pokazywany na MFF w Palm Springs i Seattle, gdzie spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności

ocenił(a) film na 7
JandK

Widziałam ten film jest świetny . Chciałabym go ocenić ale nie wiem jak ? na filmweb go nie ma ?

plum_5

właśnie jestem po jego obejrzeniu...film super szkoda, że nic o nie ma na Filmwebie

ocenił(a) film na 8
plum_5

Jak to nie ma, przecież jesteś właśnie na forum tego filmu... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones