PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576603}

Sekret Saszy

Sasha
6,4 2 271
ocen
6,4 10 1 2271
Sekret Saszy
powrót do forum filmu Sekret Saszy

..

ocenił(a) film na 6

kolejny dość przeciętny film o gejach...
główny bohater trochę taki emm...ciotkowaty i naiwny, pakuje sie w romans z nauczycielem
od gry na fortepianie i pod koniec wszystko wychodzi na jaw i tyle..

można obejrzeć,ale brakuje tutaj niestety wielkiej miłości między dwoma facetami i jakiegoś
ciekawego wątku

ocenił(a) film na 1
cookiexkannibal

Wystarczy zrobić film o "uczuciowym pedale" i "trudnych problemach" i mamy nowoczesne, europejskie arcydzieło normalnie.

ocenił(a) film na 9
cookiexkannibal

Nie wierzę. Typowa wypowiadająca się ciotka. Najlepszy film gejowski, to taki który pokazuje kolorowe życie, wspaniałą miłość, dwóch różowych postaci? Jak można być tak głupim? Oj jak słodziutko i milutko by było gdyby oni się pokochali, i jakże brakuje tu tej miłości. A ja mam dość pokazywania bezwątkowego obrazu słitaśnej miłości dwóch głupich ciot, które poznają się w szkole, obozie czy innym przereklamowanym miejscu. Widocznie jesteś zbyt głupi na zrozumienie wątku, który bardzo dobrze ukazany jest w filmie. Brakuje mi tej szarości w gejowskich filmach, problemów i ciężaru jakim niestety w tym społeczeństwie jest odmienność, nie tylko seksualna. Filmy o wielkich miłościach i szczęśliwych zakończeniach to mogę do obiadu obejrzeć, ale czekam na coś co odzwierciedli problematykę homoseksualizmu i wiążące się z nim ciemne strony. Ten film poszedł w dobrym kierunku, oprócz tego pokazane są inne aspekty życia w konserwatywnej rodzinie, miejsce ojca w rodzinie, chore ambicje matki, nawiność i determinacja Sashy czy obojętność jego nauczyciela. Poza tym fajnie pokazana jest w filmie scena jak Sasha dowiaduje się o wyjeździe nauczyciela. Bez wcześniejszego wytłumaczenia, ale sami wnioskujemy, że chłopak od dziecka widzi coś więcej, może nawet nie zakochał się w nauczycielu, to tylko więź nieunikniona, skoro wiele lat uczy go gry na fortepianie, a nauczyciel kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Poza tym nie było żadnego romansu.

użytkownik usunięty
DANCERfromPOLAND

To Ty żyjesz w jakimś dziwnym świecie albo wcale nie oglądałeś wiele tych filmów o homoseksualistach, bo gdybyś oglądał to zauważyłbyś, że jest właśnie ogromny przesyt dramatów lgbt! (zwłaszcza o lesbijkach, ale także o gejach). Ci bohaterowie jakoś właśnie nigdy nie mogą być szczęśliwi. Tak jakby sam homoseksualizm był jakąś karmą, która sprawia, że musi się w "życiu" (filmie) dziać źle. Pokaż mi te filmy o homoseksualistach z happy endem. Bo już mam dosyć oglądania umierających lesbijek i ich kobiet, które nie mogą dziedziczyć po ukochanej domu, a także gejów, których relacje skupiają się tylko na pożądaniu i nijak nie mogą zbudować niczego więcej... Ale tak naprawdę DANCERfromPOLAND to nie do Ciebie ta odpowiedź, bo do takich jak Ty już mi się nie chce nawet próbować przemówić.. pełni jadu. I dlaczego? Tylko dlatego, że ktoś ma ochotę wreszcie zobaczyć pozytywne emocje w filmie, a nie tylko rozpacz i ból, których w prawdziwym życiu i tak człowiek ma sporo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones