PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 534
oceny
7,2 10 1 26534
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

Film dobry nic więcej. Akurat Ricardo Darín jako główny bohater mi tu nie pasował. Chyba z niego za słaby aktor jest po prostu. Ogólnie aktorstwo nie było powalające. Może jeszcze za mało filmów w Ameryki Południowej przyswoiłem? Kilka świetnych i oryginalnych wątków, ale po obejrzeniu wydaje się, że potencjał nie został do końca wykorzystany. A przede wszystkim nie był to film na miarę Oskara.

kris_corps

Ricardo Darina można różnie nazwać - ale słabym aktorem? Nie wiem ile filmów obejrzałeś, ale powinieneś trochę przystopować jeśli chodzi o wyrokowanie.

Polecam Ojca panny młodej (zresztą tego samego reżysera) oraz dwa filmy Fabiana Bielinskyego (szkoda, że tak tragicznie przedwcześnie zmarłego) - Nueve Reinas oraz El Aura. Tam Darin gra bardzo różnych bohaterów - ale jakże fantastycznie.

Dla mnie taki Darin to nieprzymierzając Al Pacino kina hiszpańskojęzycznego.

fearless

Spoko, spoko. Nie wyrokuję. To tylko moje subiektywne odczucie było jeśli chodzi o ten film tylko i wyłącznie. Nie pasował mi w nim na głównego bohatera i tyle. Z resztą napisałem, że mało jeszcze filmów z tamtego regionu widziałem, tak samo jak Darin'a w akcji. Pozdrawiam i postaram się sięgnąć po polecone tytuły.

kris_corps

Równiez uwazam, że aktorsko film wypada dosyć słabo. Nie przekonał mnie ani Ricardo Darín, ani Pablo Rago, ani Guillermo Francella .
Dobrze sie zaprezentowała m. zd. Soledad Villamil.

kris_corps

Ja mam zupełnie inne odczucia co do gry aktorskiej. Aktorzy spisali się bardzo dobrze, według mnie wlaśnie ten element - obok scenariusza - stanowi główną siłę filmu. Jedna z lepszych produkcji tego roku - bez zwątpienia tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones