PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 521
ocen
7,2 10 1 26521
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

Na początku chciałem zaznaczyć, że lubię kryminały i wcale po tym filmie nie oczekiwałem strzelanin,
ani akcji rodem z Mission Impossible. "Sekret jej oczu" jest po prostu szalenie nudny. Nie rozumiem
tych zachwytów. Film był długi i dosłownie zmuszałem się do jego oglądania. Cały przegadany nie
było nawet jednego momentu w którym akcja by chociaż odrobinę przyśpieszyła. Zdecydowanie
bardziej polecam "The girl with the dragon tattoo" - świetny kryminał, a zarazem trzymający w
napięciu thriller. Mimo, że trwa 2,5 godziny, to nie było nawet chwili w której zacząłem myśleć o
przewijaniu scen. Zastanawia mnie ta wysoka ocena na IMDB - "Sekret" żadnym arcydziełem nie
jest. Dziwię się ludziom zdolnym do obejrzenia filmu do końca ;)

ocenił(a) film na 5
faltery

Zgadzam się.Ja tez całkiem lubie kryminały i spodziewałem się po tym filmie czegoś duuuużo lepszego z zywsza akcja, a tu 2 godziny nud! Jeszcze do końca nie wiem o co chodzi z końcówką!:). Ale jestem dumny z siebie że dotrwałem do konca;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones