PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 532
oceny
7,2 10 1 26532
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

Ponadczasowy

ocenił(a) film na 10

W dobie kiepskich filmów, jakimi jesteśmy na codzień zasypywani, "Sekret jej oczu" jest pozycją godną polecenia. Ktoś się naprawdę postarał, żeby wyszło dzieło zbliżone do arcydzieła. Ciekawe dialogi, zobrazowanie uczuć, wiele mówiące gesty a film jest właściwie kryminałem. Jednak brak tu klasycznej akcji - ktoś zabił/śledztwo/pojmanie/"dobro zwycięża". Właściwie po obejrzeniu "Sekretu" to nie wiem tak do końca kto zwyciężył. Główny bohater i jego spóźniona miłość? Mściciel w osobie męża zamordowanej? Kobieta układająca sobie życie, tworząca rodzinę i wciąż czekająca? Film daje do myślenia i na pewno nie nudzi.

użytkownik usunięty
Jaret

Jak oglądasz filmy an DVD i Blue Ray to może i dobra kretyńskich filmów dla Ciebie nastała jakiś czas temu.
Są jeszcze kanały TVP jak Kultura albo cykl programów niezmiennie od 20-30 lat jak "Kocham kino" i " Perły z lamusa" oraz " W starym kinie"...
Moja ocena to najwyżej 7/10 za ten film dla jego reżysera.

użytkownik usunięty

"Sekret jej oczu" obejrzałam właśnie w "kocham kino". To raczej o czymś świadczy. Popracuj troche nad składnią.

użytkownik usunięty

Składnia dziecko drogie to błąd w szyku zdania więc zastanów się co i do kogo piszesz ok?
Nie mówiąc już o czym...

ocenił(a) film na 9

to popracuj nad interpunkcją :)

użytkownik usunięty
makaski

...popracuj nad dźwignią zmiany biegów zwaną drążkiem:-)

ocenił(a) film na 10

Nie oglądam. Tzn. nie oglądam filmów ani na DVD, ani na Blue Ray. Nie oglądam też "Kocham Kino" i "Perły z lamusa". Jeśli chodzi o "W starym kinie" to może kiedyś z rodzicami :). W Twojej wypowiedzi chodziło Ci pewnie o "dobę" kretyńskich filmów, więc w tym miejscu się zgodzę. Produkuje się od kilku lat sporo tandety. Ten film natomiast, w Moim odczuciu, to niemal arcydzieło ostatnich lat. Taki gust.

użytkownik usunięty
Jaret

To samo mógłbym napisać ostatnio o "Koneserze" ale jak dla mnie to po prostu bardzo dobre filmy, nie arcydzieła, bez przesady...

użytkownik usunięty

...ale faktycznie po kolejnym obejrzeniu tego obrazu na spokojnie zmieniam note na 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones