PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 521
ocen
7,2 10 1 26521
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Polecili ten film jako podobny na forum filmu Contratiempo, który byl genialny. Niestety ale powyższe dzieło to totalna nuda, prawie zasnęłam, próbowałam się wciagnąc i ledwo przetrwałam...ale niestety ... nic tu nie jest wciagające,a wręcz film jest przegadany, nie rozumiem fenomenu...zero zwrotów akcji, zero....

ocenił(a) film na 5
bryszka

obejrzałam z tego samego powodu i absolutnie mnie nie wciągnął. zakończenie niby ciekawe, ale cały film nużący

ocenił(a) film na 4
emmarta

dokładnie;)

bryszka

Zaczęlam oglądac z tego samego powodu - miał byc nawet lepszy, a nie dotrwalalam nawet do połowy o_o

bryszka

ciężko liczyć się ze zdaniem kogoś, kto ocenił "American Beauty" na 5 i jeszcze określanie "Contratiempo" genialnym - kompletny brak gustu.

patrykrechul

Contratiempo świetny kryminał z wieloma zwrotami akcji. American Beauty to też świetne kino, ale zupełnie o czym innym i w innym klimacie. Natomiast ocenianie gustu mija się z celem, ponieważ wiadomo, że każdy może mieć inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones