PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 519
ocen
7,2 10 1 26519
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

Skąd taka ocena?

ocenił(a) film na 4

Poza kilkoma niezłymi scenami to flaki z olejem...

ocenił(a) film na 4
onaaa1979

Zgadzam się całkowicie mam takie same odczucia.Jak dla mnie 5/10 nie więcej

norania0

Najwidoczniej za bardzo skupiały się Panie na gotowaniu i nie dostrzegły sensu tego filmu.
W każdym razie cieszy mnie fakt, iż coraz częściej mężczyźni decydują się montować w kuchni telewizję.

ocenił(a) film na 8
Vaylander

Mi by tam wystarczyło radio ^^

ocenił(a) film na 8
Vaylander

No tak... wypowiedziały się fanki "Tańczącego z wilkami" i "Uwierz w ducha". Za to jedna z nich "Chłopcom z ferajny" daje 6/10. Tyle w temacie...:))

ocenił(a) film na 4
bipia

bipia a z tobą wszystko w porządku?Bo śmiem wątpić.Chłopcy z ferajny jak dla mnie 6/10 i wszystko,A Tańczący z wilkami film który otrzymał 7 rzazy Oscara i 5 nominacji a ty masz jakieś obiekcje to nie świadczy o twoim guście zbyt dobrze, pomyśl trochę to nie boli.

ocenił(a) film na 1
norania0

Hmm, od kiedy to opinia o danym filmie jest podstawą do oceniania kogoś? Widzę że na filmwebie jest dużo takich osób, ja osobiście kompletnie nie rozumiem wyskakiwania do kogoś przez to że wypowiedział się na temat jakiegoś filmu, to dziecinada. Nie mam zamiaru się rozpisywać, bo z idiotami się nie dogadasz, mają swoje zdanie którego nie zmienią.

ocenił(a) film na 4
jannennan

Post trochę nie na czasie,nie zamierzam się sprzeczać ale chyba nie zauważyłeś kto był prowodyrem całej sytuacji i nie przeczytałeś postu bipi i tu cytuję;
No tak... wypowiedziały się fanki "Tańczącego z wilkami" i "Uwierz w ducha". Za to jedna z nich "Chłopcom z ferajny" daje 6/10. Tyle w temacie...:))
Najpierw proponuję zapoznać się z tematem a pózniej wyskakiwać z obelgami to świadczy tylko o Tobie

ocenił(a) film na 1
norania0

Widocznie mam do czynienia z kompletna dzieciarnia, proszę zrób cos aby te ostatnie dwie szare komórki sie zderzyły. Czy to ze film dostał Oscara eliminuje możliwość posiadania własnego zdania na jego temat? Nie zachowujesz sie lepiej od bipi, chyba to ze ktos nie umie uszanować czyjegoś zdania jest prawdziwą oznaką głupoty.

ocenił(a) film na 4
jannennan

Słuchaj widać że myślenie nie jest twoją silną stroną.Konto nie dawno założone widać że troll.Szkoda mego czasu na pisanie z tobą EOT

ocenił(a) film na 1
norania0

Haha, widać jesteś na tyle ograniczony/a, ze uciekasz od rozmowy przezywajac mnie bezpodstawnie, nawet nie umiejąc tego wytłumaczyć. Idź sie wypłakać mamusi ;)

ocenił(a) film na 4
Vaylander

No nie do końca tak było z tym gotowaniem,film oglądałam z rodzicami i nikogo z nas ten film nie zachwycił.Zgoda ciekawa końcówka ale to jednak trochę za mało żeby ocena miała być wyższa.Vaylander gratuluję pomysłu telewizja w kuchni to da się zrealizować.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones