PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 534
oceny
7,2 10 1 26534
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

rozczarowanie

ocenił(a) film na 2

nie tego się spodziewałam, szczególnie jak przeczytałam te wszystkie komentarze do filmu.
Jak dla mnie film był zbyt wulgarny i taki niezbyt wciągający. Jedynie końcówka była w miarę dobra, ale nic poza tym.
Na pewno nie jest taki wspaniały, jak jest to opisane przez niektórych w ich komentarzach... ale może niektórzy lubią takie kino.

paan24

Avatar, Jak się pozbyć cellulitu i inne kwiatki = wszystko jasne.

ocenił(a) film na 2
adeck92

najlepiej w ten sposób się odgryźć, jasne.

ocenił(a) film na 7
paan24

Wciągający to mimo wszystko był, nie przesadzaj.

ocenił(a) film na 2
Maverick0069

jak już to może w drugiej połowie, ale w pierwszej miałam ochotę wyłączyć

ocenił(a) film na 8
paan24

film rzeczywiście sie długo rozkręcał i na początku nie wciągał, ale druga połowa, w tym końcówka to już mistrzostwo. Warto było przeczekać :)

ocenił(a) film na 2
Rado101

najlepiej to zacząć właśnie film od końcówki :P

ocenił(a) film na 5
paan24

Same here. Pierwsza połowa tak mnie znudziła, że myślałam już, że nie wysiedzę, co bardzo rzadko mi się zdarza. Później było troszkę lepiej, choć wątek wielkiej miłości Esposita do Irene strasznie mnie denerwował. Jak dla mnie, ten film nie zasługuje na ocenę wyższą niż 5.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
paan24

Własnie obejrzałem ten film i jestem jak najbardziej zadowolony, film może i się rozkręca jakis czas ale mozna mu poświęcić wieczór, wciagajacy i nawet nie chciało mi się zatrzymywać go żeby wyjść zrobic sobie herbatę itp. Dla mnie 9/10

paan24

A gdzie tam wulgarność?

ocenił(a) film na 2
Weronekk

teraz mało co z tego filmu pamiętam, może dlatego, że nie był zbyt wciągająy. Fakt, może z tym przesadziłam, ale i tak zostaję przy tym, że film nie ma w sobie nic wartościowego.

ocenił(a) film na 9
paan24

Ocena 2 dla tego filmu uwierz ze nie swiadczy o filmie tylko o tobie i twoim stosunku do dobrego kina i guscie filmowym. Ty po prostu nie masz o nim pojecia...Pewnie jak mniemam nascie latek...jak dorosniesz wroc do tego filmu wtedy mozemy o nim podyskutowac. 2/10...powinnas zostac wychlostana za swoja glupote. Ten film byl po prostu za bardzo dojrzaly jak na twoja osobe...mozna to wywnioskowac po twoich ocenach innych filmow. 2/10...swietna laurke sobie wystawilas.

arielos

W podobnych mrocznych klimatach polecam El Cuerpo, La cara oculta i Los ojos de Julia :)

ocenił(a) film na 8
Weronekk

Właśnie mi polecono ''El Cuerpo'' i ''La cara oculta'', więc chyba nie mam na co czekać :)

djrav77

"La cara oculta" również ja mogę ci polecić, ciekawy pomysł, choć w paru miejscach były lekkie zgrzyty, o których tam napisałam, ale to takie moje subiektywne odczucia ;)

ocenił(a) film na 8
Lili89

Dziś będzie seans :)
Natomiast jestem świeżo po animacji ''9'', bynajmniej dla dzieciaków.
Wizualne arcydzieło, fabularnie naprawdę inteligentna rzecz.

djrav77

ja się szykuję na "el cuerpo"... czymś się trzeba zająć aby się nie rzucić na lodówkę pełną dobrych rzeczy ;)

ocenił(a) film na 8
Lili89

Niestety już to przerabiałem. Chociaż się broniłem, nie mogłem być obojętny hehe.
No cóż, za kilka dni znów bieganie i rowerek :)

djrav77

ja to będę musiała biegać z laptopem bo niby pracę inżynierską piszę, a w Święta postawiłam na lenistwo, wiec tak czy inaczej długo nie pożyję ;)

ocenił(a) film na 2
arielos

o gustach jak mówią się nie dyskutuje. Chociaż to może coś z Twoim jest nie tak, że kręcą Cię filmy tego pokroju.
no nie wiem, co rozumiesz przez "dojrzałe", ale oceniając Twoją wypowiedź powiedziałabym, żeś już za stary chyba na inne filmy.

ocenił(a) film na 8
paan24

A ja chciałem się dowiedzieć, na jakie filmy jest za stary Arielos, bo to tak jakby i tyczyło się mnie?
A może to Ty musisz dojrzeć do takiego właśnie kina? Zastanawiałaś się nad tym? I żadna to złośliwość ok.
Jak można w ogóle napisać, że ''film najlepiej zacząć oglądać od końcówki''? Toż to zwykła arogancja.
Poza tym twierdzenie, że to niby o gustach się nie dyskutuje, jest bynajmniej trafne odnośnie kina.

użytkownik usunięty
djrav77

O jakich gustach dyskutujemy, bo chyba nie o filmowych?
Polemika z kimś kto przyznał notę 10 filmom takim jak "Dary Anioła: Miasto Kości" albo "Wyścig z czasem", jest dla mnie nieuzasadniona.
To po prostu kolejny koneser nastoletni na filmweb.pl, których tu nie brakuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones