PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347021}
7,2 669
ocen
7,2 10 1 669
7,6 5
ocen krytyków
Sekretne światło
powrót do forum filmu Sekretne światło

Błąd w klasyfikacji

ocenił(a) film na 6

To jest ciężki dramat psychologiczny a nie komedia czy romans.

ocenił(a) film na 7
yareku

już poprawiłem. jak zaakceptują, powinno zniknąć.

Sam również możesz poprawiać, jak widzisz jakiś błąd ;)

ocenił(a) film na 6
Piotrek4

Rezyser tak znakomitych filmow jak Mietowy Cukierek czy Oaza, ktore naprawde poruszaly, tym razem sie nie popisal. Przede wszystkim aktorka ktora zagrala glowna role, wypadla blado, oczekiwalem o wiele wiecej, wielkie rozczarowanie. Sam scenariusz calkiem obiecujacy, jednak sama historia opowiedziana jakos tak bez wyrazu.

ocenił(a) film na 7
Szybszy

Czy ja wiem? Mi się podobało i nie mam zastrzeżeń. Generalnie to mało co oglądam kina azjatyckiego (dopiero raczkuje w tym temacie), ale podoba mi się w tym kinie właśnie ta bezkompromisowość, jeśli jest tu dramat to jest to dramat, który ma boleć, ma być mocny, odczuwalny, bez ceregieli. I to w tym filmie znalazłem.

Azjatyckie aktorstwo to też nie łatwa sprawa. Oni grają trochę inaczej niż zachodni aktorzy. Liczy się chyba wzrok, spojrzenie, może nawet bardziej gesty, ale takie trudne do uchwycenia.

Generalnie film mi się badzo podobał i na pewno będę w najbliższym czasie szukał kina azjatyckiego, bo to fenomenalna sprawa, szkoda, a może i dobrze, że przez większość nie odkryta. Azja to perełka kina.

ocenił(a) film na 6
Piotrek4

Mna ten film az tak nie wstrzasnal, choc na pewno niektore sceny intrygujace, chocby spotkanie w wiezieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones