PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 783
oceny
7,1 10 1 244783
6,1 19
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

7/1o

ocenił(a) film na 7

Cały czas miałem wrażenie że gdzieś już to widziałem.Tak to wszystko Podziemny Krąg od czasu gdy Mort zobaczył samochód z ciałami Kena i tego staruszka już wiedziałem że to on jest tak naprawde Shooterem.Ale oglądałem do końca bo miałem nadzieje że to inaczej się skończy.Muzyka świetna.Aktorzy bardzo dobrzy tylko ta scena z zabójstwem Amy i teda to już było naprawdę słabe jakby nie mieli hajsu ,a mieli 40 milionów.

michal96321

Dokładnie to samo miałam, tylko że troszkę wcześniej się domyśliłam, że to on, no nie wiem może za dużo filmów się naoglądałam, dużo dały światła jeśli chodzi o te przebłyski w głowie głównego bohatera, że może mieć schizofrenie i od pewnego czasu dało się odczuć że to w jego głowie się dzieje( np. ta paczka papierosów). W sumie dużo by wymieniać, jak dla mnie film taki sobie a Johnny Depp ogólnie dobry tylko czasami miał odruchy a la Jack Sparrow, ale nie wiem może się mylę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones