PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 038
ocen
7,1 10 1 245038
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Depp

ocenił(a) film na 8

Fantastycznie zagrał w tym filmie:) ogolnie super klimat;)

użytkownik usunięty
Rozbojnikk

Dokładnie, uwielbiam ten film za klimat!

użytkownik usunięty
Rozbojnikk

takk i ja sie zgadzam !! :)

ocenił(a) film na 9
Rozbojnikk

W każdym filmie gra fantastycznie :) świetny, polecam !

Rozbojnikk

Zgadzam się, bardzo mi się podobała jego gra. Moja recenzja http://recenzyjnie.blox.pl/2013/01/Sekretne-okno-David-Koepp.html

ocenił(a) film na 7
Rozbojnikk

Zgadzam się i ja. Rozumiem rozczarowanie purystów gatunku pt. thriller i wszystkich, którzy oczekują od filmu potężnego napięcia, suspensu trzymającego na brzegu kanapy, itd. Rzeczywiście, w tym filmie tego nie ma. Jest on, jak na "coś w rodzaju thrillera", w sumie bardzo łagodny, zasypia się po nim łatwo, a i w trakcie trwania trudno o palpitacje. Zaryzykowałbym nawet cokolwiek dwuznacznie brzmiące określenie "komedia grozy" dla opisania tego filmu. Bo dzięki zabawnym fanfaronadom Deppa (który miejscami gra prawie postacią z Piratów z Karaibów) nastrój tego obrazu przesycony jest miłą ironią. O element grozy dba tu zaś Torturro. I tak powinno być :) Taki tandem świetnie się sprawdza. Mamy też tajemnicę, która nie jest co prawda bardzo trudna do rozwikłania dla wyrobionego widza, ale przez dłuższy czas opiera się naszym domysłom.
No cóż, przyznaję -- ja oglądam filmy przede wszystkim dla gry aktorskiej i ciekawie skomponowanej fabuły. Nie muszę zostać zszokowany, przestraszony, zbulwersowany, czy nawet jakoś wyjątkowo zaskoczony. Mogę, ale nie muszę. Ten film zbytnio nie zaskakuje, ale dostarcza sporo frajdy. No chyba, że ktoś jest ortodoksyjnym wyznawcą Kinga albo nie lubi "pajacowania" Deppa. To rzeczywiście zabawka nie dla nich. Wszystkim innym -- polecam :).

ocenił(a) film na 6
sbbbbs

No i znowu.
Uswiadom mnie uprzejmie, gdzie Ty tu widziales Jack'a Sparrow'a?
Bo chyba pomyliles forum

ocenił(a) film na 8
Rozbojnikk

Zgadzam się, klimat świetny :)

ocenił(a) film na 7
Rozbojnikk

Na filmwebie nie napisałem chyba ani jednego poważnego komentarza. Teraz to zrobię.
Obejrzałem Sekretne Okno całkiem niedawno i niestety Depp to największy minus tego filmu. Jego szczyt aktorstwem to robienie głupich minek, które potrafi każdy z plastyczną twarzą jak jakiś pajac. Kompletnie nie umie przekazywać prawdziwych emocji, np. gdy mu się coś nie podoba, gdy jest zaskoczony lub gdy się boi okazuje to spuszczonymi, wykrzywionymi do przesady brwiami. Jego aktorstwo to plastyczna twarz, ale już nie talent, zła maniera, przerysowane przekazywanie uczuć, które nie wyglądają naturalnie, tylko jako coś wyuczonego. Brak talentu kamufluje stylem luzaka z kompletem kretyńskich grymasów twarzy, którymi nawet ja operuję, bo jestem bardzo ekspresyjny.
Moje spostrzeżenia dotyczą wyłącznie tego filmu.

ocenił(a) film na 6
Rozbojnikk

Depp owszem ale Turturo to była jakaś masakra. Ten jego idiotyczny sposób wymowy doprowadzał mnie do szału. Nie oglądałem z nim wiele filmów więc ciężko mi powiedzieć czy taki sposób akurat został obrany w tym filmie czy robi to zawsze ale uszy bolały, nerwy trzaskały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones