PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 050
ocen
7,1 10 1 245050
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Kocham Johnego Deep'a i zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami. Nie wiem co tu więcej napisać. Świetny. Nawet jego dziurawy szlafrok i obojętność i poczochrane włosy :D

użytkownik usunięty
Allende_

Dziwię się uwielbieniu dla dziurawego szlafroka, a zwłaszcza dla tej koszmarnej (gorszej chyba niż w 'Blow') fryzury. Ja go niestety nie kupuję w tej roli. W innych był bardziej przekonujący.
Tak jak nie 'kupuję' tego filmu.

ocenił(a) film na 3

fryzura byla celowo ucharakteryzowana w ten sposob. symbolizowala zamilowanie do snu glownego bohatera. jak nie rozumiesz to nie zabieraj glosu.

kinoman0

Dziecino, dobrze wiem co miała na celu jego fryzura, nie musisz mi tego pisać. Jak nie rozumiesz to nie zabieraj głosu.

ocenił(a) film na 3
Allende_

chcialem po prostu dodac cos od siebie. przepraszam.

Każdy ma inny gust :D

użytkownik usunięty
Allende_

To chyba dobrze, bo byłoby nudno, zwłaszcza na FW, gdyby wszystkim podobało się to samo.
Ja nie kocham Deppa, ale lubię i ten film akurat mi się nie podoba, ale inne z jego udziałem - owszem.

ocenił(a) film na 10
Allende_

Jak się kogoś kocha to wie jak się pisze jego nazwisko!

anonimusek

Nie złapałaś, Janino.

ocenił(a) film na 8
Allende_

Zadziwiające - normalnie odrzuciłoby mnie od faceta z jajecznicą na głowie na kilometr, ale urok Deppa zadziałał nawet z jajecznicą. Brawo Johnny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones