PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 007
ocen
7,1 10 1 245007
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Ukłon w stronę reżysera

użytkownik usunięty

Wersja filmowa może się podobać mniej lub bardziej, to już sprawa indywidualna, bo
odstępstwa od książki są. Ale za wymyślenie nowego zakończenia ukłon, ogromny, szczery
ukłon w stronę reżysera, bo z całą moja sympatią do pana Kinga - było to okropne
zakończenie, naprawdę dobrej historii. Przeokropne, włączając w to epilog.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Deppomaniaczka

Mnie opowiadanie właśnie nie nudziło i tym większe było moje rozczarowanie na końcu. A epilog już zupełnie był nieporozumieniem moim zdaniem, zniszczenie historii, takiej bądź co bądź realistycznej, jakimiś pierdu pierdu tanim.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Deppomaniaczka

Ja najpier widziałam film i byłam zachwycona, zwłaszcza zakończeniem właśnie. Wykorzystaniem nazwiska Shoothera w końcowej scenie z kapeluszem i byłam straszliwie ciekawa jak to opisał King, bo go cenie i byłam przekonana, że musiał zrobić to b.dobrze. A tutaj porażka, zupełny bezsens i zero jakiegoś wniosku, rozmyślań na koniec. I ciesz się, że nie czytałaś epilogu, bo było o duchach. Rozumiesz ? O duchach, zepsuło całość i zostawiło smak przeciętnej opowiastki o duchach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones